Subliminal Mesaj Nedir ? Subliminal Mesaj Gerçekleri

0
337
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

indir (2)

” artık günümüzde fazlasıyla konuşuluyor ve bu iki kelimeyi yanyana o kadar sık duyuyoruz ki, bilmemek imkansız hale geldi. Bu yüzden bende ile ilgili bildiklerimi, kendimce anlatmak istiyorum.

Öncelikle bu mesaj sistemi nedir ? nasıl bir yöntemi vardır ? bunlardan bahsetmek istiyorum.

İnsan düşüncelerine ses ya da görüntü yoluyla ulaşıp bazı fikir ve düşüncelere yöneltebildiğimiz bilinç altına erişilebildiği, düşünüldüğü bir sistemdir “Subliminal Mesaj” her yerde olabilir. İzlediğiniz bir dizide, çizgi filmde veyahut belgesel yada bir sinema filminde yada bir poster de belkide incelediğiniz resimlerde karikatürlerde aklınıza gelebilecek grafiksel ve duyusal herşeyde olabilir. Dinlediğiniz sade bir müzikte , şarkıda basit olarak gördüğünüz bir ses kaydında bile olabilir.

Subliminal mesajın amacı, özel tekniklerle bir şarkı, ses yada müziğin içerisine bazı telkinler vererek kulağın duyma seviyesinden daha düşük bir ölçüde müziğe yada sese yüklenip insan fikir ve düşüncelerine etki etmesidir. Alışveriş mağazasını geziyorsunuz, fonda bir müzik çalıyor, gayet güzel dinleyip dinlemediğiniz ya da adapte olmanız önemli değil. Kulağınız bu müziği duyuyorsa bilinçaltınıza istenen mesaj yani müziğe yüklenen telkin yükleniyor olabilir. Firmalar için alışverişe daha çok bağlı kalabilmeniz planlanabilir.

Youtube’da muhakkak denk gelmişsinizdir. Uyuşturucu etkisi yapan bazı müzikler var ve onları dinleyerek tripten tribe giren insanlar. Yani bu konu subliminal mesajın gerçekliğini kanıtlıyor.

Subliminal mesaj, kişisel gelişim alanlarında da çok çeşitli şekillerde kullanılıyor. Sigara bırakmaya yönelik, kilo vermeye yönelik yada özgüveniniz ile ilgili sorunlarınız varsa size özel hazırlanan müzikler  ile  uzun müddet dinlediğinizde etkisini görebilirsiniz.

Subliminal Görüntüler

Evet işte çağımızın en ama en etkili düşünce etkilemeye yönelik silahlardan bitanesi. İllimunati örgütünün aşırı şekilde kullandığı düşünüldüğü bu sistem yerli yabancı sanatçılarında bu durumdan faydalandığı düşünülmektedir.

Nasıl mı ?

örgütünden pek fazla bahsetmeyeceğim ama şu bir gerçekçi bir çok sanatçının ülkemizde ki de dahil tabi, kimi gerçek kimi yalan illuminati örgütünün mensubu olduğu söyleniyor. Bunların kanıtlarının ise şarkı sözlerindeki gizli mesajlar ve kliplerinde ki görüntülerden dolayı. örgütünün simgelerinden olan üçgen yada tek göz gibi işaretler kliplerde döndüğü sürece ya da bir reklamda belirdiği süreç içerisinde bazı arkadaşlar o kişilerin illuminati örgütünden olduğunu söylüyor.

Neden olmasın ki elbette olabilir. Size bu konuda dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna’nın resminden bir örnek vereceğim. Rihanna İlluminati örgütüne açıkça bağlı olduğunu ve ilgisinin olduğunu itiraf ettiği ve desteklediği biliniyor.

İlluminati örgütü ve destekleyen sanatçılar sadece Rihanna ile sınırlı değil bir çok sanatçı bu örgüte mensup ve onların beyin yıkama taktiği olan subliminal mesajları kullanıp kendi görsellerine ekliyorlar.

Size Subliminal Mesaj ile içerik yerleştirmeyi daha net anlatan resimler göstereceğim.

Bunlardan kaçışımız aslında ne yaparsanız yapın çok düşük kaçarı yok çocuklarımız ve bizler bu görüntüler ve müzikler ile beynimizi, bilinçaltımızın yıkanmasına engel olamıyoruz. Benden bu kadar az çok durumun kritikliğini anlatabildiysem ne mutlu.

CEVAP VER