Ufak Bilgiler

Star TV – Kaçak Gelinler 3.Bölüm izle


Star TV de ekranlara girdiği ilk bölümüyle birlikte izleyicileri ekran başına kilitleyen dizisi üçüncü bölümüyle de ilgiyi devam ettiriyor.

Kaçak Gelinler’in başrol oyuncuları ise şöyle Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci ve Deniz Baysal üç güzel başrol oyuncusuyla birlikte her bölümde ayrı bir heyecanın yaşandığı dizi bu uğraşının sonucu izleyicilerinden almayı başarıyor. İlk iki bölümle büyük bir beğeni toplamasının ardından çekimlere hız verilen dizinin 3. bölümünde olacaklar ise şöyle: Kainat karakterine gelen reklam teklifi bu bölümde Kainat tarafından ret edilecek, ileriki zamanlarda kendisi için olumsuz bir durum yaratacağından şüphelendiği için bu teklifi reddeden Kainat’ın ileri ki zamanlarda bunun için pişman olup olmayacağını göreceğiz bu bölümdeki diğer bir önemli gelişmede Kasap karakterinin Kainat’ı nikah için ikna etmesi olacak, birçok olaya konu olacak bu bölümü sitemizden izleyebilirsiniz.

7 Temmuz’da ekranlara gelen 3.bölümle Şebnem, Kainat ve Amilla karakterlerini canlandıran Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci ve Deniz Baysal’ın ünlü olmanın ne kadar zor olduğunu anlayacakları bir bölüm oldu ve bu zorluklarla yüzleşmek zorunda kaldıkları bir bölüm oldu. Ayrıca bu üç karakter bazı yeni hayatlarla da tanışırken bu yeni hayatların getirdiği karmaşanın içinde kendilerini bir anlığına da olsa kaybedecekler. Tanıdık simalarla süslenen genç oyuncuların ön planda olduğu Kaçak Gelinler dizisinin gelecek bölümü için şimdiden bekleyiş başladı.

Tweet Pin It
Kategori: Diziler

Benzer Konular

Göç Zamanı Oyuncuları Konusu

Ekranların en çok izlenen kanallarından biri olan STAR TV’ geçtiğimiz günlerde yep yeni bir dizinin...

Hayat Şarkısı Dizisi Oyuncuları Konusu

Yeni yılın ilk çeyreğinde Kanal D ekranlarında bir çok dizi sezon finali yaparken yeni başlayacak...

Mayıs Kraliçesi Oyuncuları ve Konusu

Sezon finalinin bitmesine sayılı günler kala televizyon ekranlarında yep yeni diziler tanıtım fragmanları ile boy...

Poyraz Karayel Mete – Fırat Çelik Kimdir?

Kanal D ekranlarının beğenilerek izlenen dizilerinden biri olan Poyraz Karayel, sezon finalinin ardından oyuncu kadrosunu...

Aşk ve Günah Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Sezon finalinin bitmesine sayılı günler kala yeni dizilerden hızla haberler gelmeye başlıyor. Kanal D ekranlarında...

Yukarı