“Salih Uçan” O Artık Roma’da

0
41
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Fenerbahçe’nin 20 yaşındaki genç yıldız oyuncusu artık İtalya’nın köklü kulüplerinden ’da, şehre ulaşan Salih’in kulüp tarafından resmi imza törenine çağırılması bekleniyor. Fenerbahçe’den iki yıllığına İtalyan kulübüne kiralanan genç oyuncu ileriki zamanlarda oynayışına bağlı olarak gelişmeler yaşanmasını sağlayabilir. Bu durumların yanı sıra İtalyan futbol kulübü Salih’e resmi twitter hesabından “’ya hoş geldin” mesajı yayınladı bu mesajın içeriğinde ayrıca “Uçan Benvenuto a ” yazısı da dikkat çekti.

Fenerbahçe’de özellikle Şampiyonlar Ligi’nde attığı gollerle yıldızı parlayan genç oyuncu bu yıldızın hakkını alarak İtalya’nın en önemli kulüplerinden birine transfer olmayı başardı. Salih havalimanında indiğinde kulüp yetkilileri tarafından karşılanırken bir açıklama yapmaması da dikkat çekti ancak sözleşmeden sonra bir açıklama yapması bekleniyor. Kulübün tahsis ettiği özel bir araçla havalimanından ayrılan Uçan Pazartesi günü yapılacak sağlık kontrollerinin ardından imzayı atması bekleniyor.

Şimdi de İtalya’ya gitmeden önce İstanbul’da yaptığı açıklamalardan bazı dipnotları paylaşalım:

“Fenerbahçe ile Roma karşılıklı olarak prensipte anlaşma sağladılar, ben Roma’ya sağlık kontrollerini yaptırmak için ve imza atmak için gidiyorum daha sonra tekrar İstanbul’a döneceğim.” İfadelerini kullandı.

Ersun Yanal Fenerbahçe kulübünün başına geçmesinin ardından ilk 11 de forma şansı azalan Salih Uçan, Aykut Kocaman teknik direktörlüğü döneminde yıldızını parlatmıştı, şimdi ise forma şansını Roma’da arayacak olan Salih Uçan’a yeni futbol hayatında başarılar diliyoruz.

CEVAP VER