Saç Çıkartan Sarımsak Maskesi

0
33
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

sarımsak-faydalarıSaç Dökülmesi, Saç Maskesi ve Bu Maskelerin Uygulanışı; Öncelikle belli bir yaştan sonra veya aileden gelen bir saç dökülmesi sorunu yaşıyorsanız bu makalemizi sonuna kadar okuyunuz. Saç bir çoğumuzun en temel sorunlarından biridir. Neticede saç dökülmesi çirkin bir görünüme neden olduğu için etrafınızdaki insanların bakış açısından rahatsız olacaksınız. Peki ama bunun çözümü varmı ?

Saç dökülmesi için bir çok makale mevcuttur bu makaleler, kimi zaman faydalı gelirken kimi zaman hiçbir sonuç elde edilmediği gözlemlenmiştir. Burada bahsedeceğimiz Saç Çıkarma formülü ise en çok tercih edilen ve bir çok kişide olumlu sonuç ile karşılaşılmış formüllerden biridir.

Bu Formülü hazırlamak için bir baş sarımsak ve has zeytin yağına ihtiyacımız var. Bir baş sarımsağı iyi birşekilde dövdükten sonra saçınızın zayıf olduğu bölgeye sürmeye başlayınız. Bu işlemi yaptıktan sonra 45 dakika bekleyin ve saf zeytin yağını sarımsağı sürdüğünüz yerlere sürün ve daha sonra bone takarak ortalama 45 dakika ile 1 saat bekleyip ve normal kullandığınız şampuan ile iki kez yıkayınız.

NOT:  Sarmısağa karşı alerjiniz var ise bunu ufak bir test yaparak bulabilirsiniz. Sarımsağı dövdükten sonra vücudunuzun belli bir kısmına sürün ve 5 10 dk bekleyin kaşıntı , kızarıklık gibi bir durum ile karşılaşırsanız bu işlemi UYGULAMAYINIZ.

CEVAP VER