Para Bende Sunucusu Almeda Abazi Kimdir?

0
160
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Kimdir?

 

13 Şubat 1992 tarihinde doğmuştur. Doğum yeri Arnavutluk’ tur. Bekâr ve Kova burcudur. Boyu 1.72 cm’ dir. 56 kilodur. Siyah saça, kahverengi gözlere sahiptir. Oyuncu Tolga han Sayışman ile birliktedir. Katılmış olduğu 3 güzellik yarışmasında kraliçe olarak seçilmiştir. Miss Tiran, Miss Albania ve Miss Globe Kaiant güzeli ödüllerini kazanmıştır. Ayrıca Miss Globe 2008 Dünya güzeli olarak seçilmiştir. İstanbul Özel Tarhan Kolejinde liseyi tamamlamıştır. Lise hayatından sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Bilim Sanat Akademisi oyunculuk bölümünden devam etmiştir. Üniversite eğitimine Devlet Konservatuarı öğrencisi olarak devam etmektedir. Almeda Abazi Türkiye’ye yerleşerek mesleki hayatını Türkiye’ de devam ettirmektedir. Mankenlik yapmaktadır.

 

Dansa karşı özel bir ilgisi bulunmaktadır. Bu konuda oldukça becerikli ve yatkındır. Katıldığı tüm programlarda dans ederek becerisini göstermiştir. Ayrıca Almeda Abazi program sunuculuğu yapmakta ve bu konuda da oldukça başarılıdır. Dans etme yeteneği nedeniyle Yok Böyle Dans programına katılmış ve iddialı isimlerden biri olmuştur. Almeda Abazi yapmış olduğu açıklamalarda Türkün Şoray ve Beyonce hayranı olduğunu paylaşmıştır. Oyunculuğu seçmesi durumunda Türkan Şoray’ı örnek alabileceğini iletmiştir.

 

Konak, Şov Biznıs ve Ayrılık sinema ve dizi filmlerinde rol almıştır. Almeda Abazi Bamya yemeğini sevmemektedir. Paraşütle atlamak en büyük zevkidir. Almeda Abazi 2012 yılanda Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasına katılmıştır. Muhteşem Yüzyıl’ ın 4. sezonunda Valeria karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında kanalında Para Bende Almeda Abazi isimli yarışmayı sunmuştur. Almeda Abazi gittiği her yerde hem eğlenirken hem de yarışıyor. Almeda Abazi oyunculuk yönünü her geçen gün geliştirmeyi ilke edinmiştir. Sürekli kendini yenileyen ve geliştirmeyi hedef aldığı için ekranlarda en iyi rollere sahip olacağı gibi ekranlarda en fazla sevilen ve beğenilen yüzlerinden bir tanesi olmayı başaracaktır.

Para Bende  Almeda Resimler

CEVAP VER