Özge Gürel Kimdir ? ( Medcezir Dizisinden Ada Savaşer)

2
359
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Medcezir dizisine yeni bir isim daha Özge Gürel, Star TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Medcezir dizisine yeni bir isim daha katıldı. Ada Savaşer. Asıl Şekip’in sonradan ortaya çıkan kızı rolünde görev alan Özge Gürel bu karakteri canlandırmaya başladı.

Medcezir’in yeni karakteri Ada Savaşer kimdir ?

Şimdiden isminden sıkça söz ettireceğine benzeyen Ada Savaşer çok konuşulacağa benziyor.

Özge Gürel’in doğum tarihi 05 Şubat 1987 olmakla birlikte Silivri’li olan oyuncu, oyunculuk kariyerinde ilk adım olarak attığı Kızım Nerede isimli dizi ile başlamıştır basamaklarına. Dizinin çekimleri için yüzlerce kişi arasından seçilen Özge dizide ana karakterlerden birisi olan kayıp kız Zeynep rolünü almıştır.Daha sonrasında ise Huzur Sokağı ve Muhteşem yüzyıl dizisinde rol almıştır. Şimdi ise son olarak gündemde sürekli kalmayı başaran dizilerden birisi olan Medcezir dizisine katılmış ve orda Ada Savaşer ismiyle rolünü sürdürmektedir. Oyuncunun hedefi tesadüf eseri girdiği bu sektöre kalıcı olarak uzun süreli dizi ya da film karakterlerine hayat verebilmek. ” Bir işe başlayınca hep iyi olsun istiyorum. Şu anda çok çalışıyorum dans ve şan dersi alıyorum diksiyon çalışıyorum Çok çabalıyorum” diyor Özge Gürel.

Özge Gürel 5 Şubat 1987 tarihinde Silivri’de doğdu. 170 boyunda, 55 kilogram olan güzel yıldız başarısını sadece güzelliğine değil çok çalışmaya da borçlu. Özel olarak diksiyon ve şan dersi alan oyuncu her rolü için ayrı ayrı özen gösterip, çaba harcıyor.

Dizi, reklam ve sinema dünyasında birçok role hayat veren genç yıldız asıl oyunculuk macerasına “Kızım Nerede?” isimli dizi ile adım attı. Daha sonra “Huzur Sokağı” ve “Muhteşem Yüzyıl” gibi çok popüler ve başarılı dizilerde rol alan Özge Gürel son olarak da “Medcezir” dizisinde “Ada” rolünde ekran karşısına çıktı. Genç ve başarılı oyuncu yeni sezonda ise şimdiden adını epey duyuran “Kiraz Mevsimi” adlı dizide sevenlerinin karşısına çıkacak.

Özge Gürel’in Fotoğrafları

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER