Ana Sayfa » Haberler » Kısmetse Olur Eser West Hande Yener İle Aşk mı Yaşıyor ?
1600933_3_1465478792bQEVK

Kısmetse Olur Eser West Hande Yener İle Aşk mı Yaşıyor ?

Kısmetse Olur yarışmacı Eser West Hande Yener’le aşk mı yaşıyor ? Sosyal medyada kısa sürede yayılan haber ve resimlere göre Eser ve Hande Yener arasında bir yakınlaşma başlamış. Ancak bu haber doğru mu değil mi zamanla hepimiz göreceğiz.

Eser West daha önce büyük bir sürpriz yaparak hande Yener klibinde oynamıştı. Kısmetse Olur final yapar yapmaz kızlar ve erkekler kendini Beach’lere attı. Bu olayda en garip iş ise Eser West ve Hande Yener yine beraber tatil yapması oldu.

cript>

CANSEL NEREDE?

Sosyal medyada bu görüntüler oldukça konuşuldu. Özellikle Eser West ve hande Yener beraber tatile gitmesi ve sürekli videolar çekmeleri sonrası Cansel nerede ve Cansel Çördük yazışmaları hakkında bilgiler paylaşılmayı başlandı. Bu yazışmada Eser ve Biz hiç aşk yaşamadık hepsi reytingi dedikleri ortaya çıktı. Daha sonra Eser ve Hande Yener tatil yaparak akıllara soru işaretleri dolanmaya başladı.

Bu habere de bakabilirisiniz

kadikoy

Kadıköy Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Geçtiğimiz günlerde İlanı yayınlanan Kadıköy belediyesi Sözleşmeli personel alımı yapacaklarını ifade etti. 5393 Sayılı Belediye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir