Ana Sayfa » Diziler » Hom Ofis Dizisi – Hom Ofis Dizi Oyuncuları
hom-ofis-dizi-oyuncuları

Hom Ofis Dizisi – Hom Ofis Dizi Oyuncuları

Tv 8 ekranlarının kısa süre önce yayın hayatına başlayan Hom Ofis Adlı dizisi birinci bölümün yayınlanmasına rağmen izleyicisinden büyük bir ilgi görmüştür. TV 8 Kanalını satın alan Acun Ilıcalı birbirinden farklı projeler ile izleyicilere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Dizinin başlaması ile dizi severlerin oyuncuları hakkında merak ettiklerini kısa bir araştırma yapıp bu makalemizde yer vermiş bulunmaktayız. Hom Ofis adlı dizide ise birbirlerini çok seven bir aile, birbirlerinden hiç ayrılmamak için evden çalışma kararı alırlar. Daha sonra Hom Ofis olarak çalışmanın artıları ve eksilerini izleyerek karar veriyoruz. Dizinin başrollerinde usta oyuncular; Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Ani İpekkaya, Emin Gümüşkaya, Samet Göksu, Çağlar Bade Türe, Semra Güzel, Ozan Uygun, Zeynep Sevi Yılmaz, Mesut Can Tomay gibi isimler yer almaktadır.

hom-ofis-dizi-oyuncuları
="487" height="261" class="alignnone size-full wp-image-5904" srcset="/wp-content/uploads/2014/11/hom-ofis-dizi-oyuncuları.jpg 487w, /wp-content/uploads/2014/11/hom-ofis-dizi-oyuncuları-300x160.jpg 300w" sizes="(max-width: 487px) 100vw, 487px" />

Home Ofis Dizi Konusu Nedir

Hom Ofis adlı dizinin konusunu kısaca ele alacak olursak; Kalabalık bir aile, gürültüler içinde yaşayan evin reisi Hamdi, Hafta içi hergün işe gittiğinde rahat bir nefes alan Hamdi, kısa süre sonra ani bir gelişme dolayısı ile iş yerinin kapanma kararı alınır ve Hamdi işsiz kalır. Hamdi evde düşünürken aklına bir seçenek gelir. Bu seçenek ise evi Hom Ofis olarak kullanmak olacaktır. İlk başlarda evde çalışma fikri her ne kadar cazip gelsede Hamdi ailesini daha yakından tanıyıp iç içe olduğunda durumlar daha farklı bir yön alacaktır. Aile meselelerini yakından anlatan Komedi dolu mükemmel bir dizi.

Bu habere de bakabilirisiniz

Hayat Sevince Güzel Dizisi – Zeynep (Damla Aslanalp) Kimdir

Hayat Sevince Güzel Dizisi – Zeynep (Damla Aslanalp) Kimdir   Damla Aslanalp, 1990 yılında Almanya’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir