Hayat Sevince Güzel Dizisinde Final

0
73
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

*****Hayat Sevince Güzel Dizisi bu akşam 15. bölüm ile ekranlara ve izleyicilerine veda ediyor. Bakalım bu bölümde neler yaşanacak sizler için biraz bilgi verelim ;

     Hayat Sevince Güzel’de bu akşam final bölümünde evlilik telaşı! Hayat Sevince Güzel 15. yeni bölümde sonunda beklenen oluyor ve Savaş ve Zarife evleniyor. Fox TV’de ekrana gelen Hayat Sevince Güzel bu akşamki yeni bölüm ile final yapacak. Peki düğünde neler yaşanacak? Hayat Sevince Güzel yeni bölüm fragmanında eğlenceli sahneler dikkat çekiyor.

Hayat Sevince Güzel final bölümünde evlilik telaşı!
 Hayat Sevince Güzel 15. yeni bölüm ile final yapacak. fox tv’de ekrana gelen dizinin final bölümünde düğün heyecanı yaşanacak. Zarife ve Savaş evlenecek.

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği Hayat Sevince Güzel dizisinin başrolleride Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Lemi Filozof yer alıyor. Ekranların sevilen romantik komedi dizisi Hayat Sevince Güzel yayınlanan yeni bölüm fragmanlarında Savaş ve Zarife evleniyor. Barış yaşananlardan sonra eski hayatına geri dönmek isediğini ve önüne çıkan ilk kızla beraber olacağını söyler.

HAYAT SEVİNCE GÜZEL FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANI 

Hayat Sevince Güzel 15. yeni bölüm fragmanları ile 3 Ekim Pazartesi saat 20:00’da ekrana gelecek.

HAYAT SEVİNCE GÜZEL FİNAL BÖLÜMÜ 2. FRAGMANI 

 

HAYAT SEVİNCE GÜZEL 15. BÖLÜM ÖZETİ

Zarife bir yandan Savaş’ı deli gibi severken diğer yandan da ondan intikam almanın yollarını düşünmektedir. Çünkü ona göre kırılmış gururunu kurtarmanın başka yolu yoktur. Barış, artık Zarife’yi unutup eski hayatına dönmek istediğini, hatta önüne ilk çıkan kızla beraber olacağını söyler. Bakalım karşısına ilk kim çıkacak? Barış bu sözünün arkasında durabilecek mi? Savaş’ın Zarife’ye evlilik teklifi Göçer’lerin evine de bomba gibi düşer.

Barış’ın da Zarife’ye aşık olduğunu bilen Şefika, acı içinde bu evliliğe engel olmaya çalışır. Zarife ile Savaş’ın evlenmesini istemeyen ve bu nikaha engel olacak o kadar çok insan var ki köyde.. Bakalım Savaş ve Zarife aşkı tüm bu engelleri aşabilecek mi? Peki ya Zarife’nin kendi iç savaşını kim kazanacak dersiniz, aşk mı, intikam mı? Zarife nikah masasında evet mi diyecek, hayır mı? Bakalım bu akşam Hayat Sevince Güzel dizisinin final bölümünde nelerle karşılaşacağız… :)

CEVAP VER