Hayat Şarkısı Dizisi Oyuncuları Konusu

0
79
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Yeni yılın ilk çeyreğinde Kanal D ekranlarında bir çok dizi sezon finali yaparken yeni başlayacak olan dizilerde çekimlerine hızla devam ediyorlar. Most Production’un üstlendiği Hayat Şarkısı adlı dizinin oyuncu kadrosu ve dizi hakkında detaylı bilgileri buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Hayat şarkısı dizisinin uyarlamasını Mahinur Ergun adlı ünlü isim gerçekleştirirken, yönetmenliğini ise Cem Karcı üstlendini görmekteyiz. Dizinin erkek başrol oyunculuğunu yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu, kadın başrolü ise Burcu Biricik rol alacaklar. Ayrıca Ecem Özkaya’da diziye dahil olan oyuncular arasında yer almaktadır.

hayat-sarkisi

Hayat Şarkısı Dizisinin Konusu
Dizide; Aynı köyde doğup büyümüş olan kan kardeşler Bayram ve Salih’in aralarında yaşadığı anlaşmazlığı tatlıya bağlamak adına çocuklarını küçük yaşta nişanlamaları ve çocukların büyüyüp evlenme çağına gelene kadar farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmelerini konu alan dizinin genel hikayesi şöyle;

Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. Bendeniz Hülya! İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih’ de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir. Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını, kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan hikaye çok ilgi göreceğe benziyor.

CEVAP VER