Ana Sayfa » Biyografiler » Hanım Köylü Dizisi – İlkgün – (Gülsim Ali) Kimdir

Hanım Köylü Dizisi – İlkgün – (Gülsim Ali) Kimdir

Hanım Köylü Dizisi – İlkgün – (Gülsim Ali) Kimdir

 

Her yaz döneminin klasiği haline gelen Ege dizilerine bir yenisi daha eklendi. Hanım Köylü dizisi Muğla’nın Yatağan ilçesinin Turgut Kasabasında çekilmektedir. Dizinin çekildiği bölge adeta cennetten kopma bir parçadır. Gülsim Ali’nin dizide can verdiği karakterin adı İlkgün’dür. Güzel oyuncu genç yaşına rağmen Hanım Köylü dizisiyle birlikte tanınırlığını epeyce artırmıştır. 1993 doğumlu güzel oyuncu yabancı dil konusunda da oyunculuk kadar başarılı bir noktadadır. İngilizcenin yanında Japoncaya ve Bulgarcaya da hakimdir. İlk kez insanlar tarafından tanıması ise Bulgaristan da yapılan bir güzellik yarışmasına katılmasıyla oluyor. Bu yarışma nihayetinde Ford Gü

zeli seçilerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilmiş genç oyuncu. Hanım Köylü dizisinden önce Seddülbahir 32 Saat ve Son Yaz Balkanlar gibi yapımlarda yer alan oyuncu Hanım Köylü dizisinde başrolü yakışıklı oyuncu Ferit SABİT ile paylaşıyor. Henüz 4 senelik bir oyunculuk kariyeri olmasına rağmen bu kadar başarılı olmasında güzelliği yadsınamaz bir avantaj.

 

              Hanım Köylü Dizisi – İlkgün – (Gülsim Ali) kimdir sorusuna cevabımızı netleştirdiğimize göre İlkgün karakterinden de kısaca bahsetmekte fayda görüyoruz. Köyün genç ve güzel kızı olan İlkgün için hayatta olmazsa olmazları arasında iki şey vardır. Birisi babasına olan aşırı düşkünlüğü, diğeri ise doğup büyüdüğü köyüdür. Aşık olduğu İstanbullu çocuğu ise bırakma niyetinde değildir. Çocuğu kendine aşık edip onu hanım köylü yapabilecek midir?

Bu habere de bakabilirisiniz

Hayat Sevince Güzel Dizisi-Rüstem Özkan- Ali Düşenkalkar Kimdir

Hayat Sevince Güzel Dizisi – Rüstem Özkan (Ali Düşenkalkar) Kimdir   Ali Düşenkalkar, 1961 yılında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir