Hakkımızda

images (1)
06 Mart 2014 günü aktif olarak kayıt altına aldığımız UfakBilgi.com yayın bloğumuz 09 mart 2014 tarihinde tam anlamıyla yayına girmiş bulunmaktadır. İzmir üzerinden yönetim gören sitemiz hakkında bu sayfa da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Karma internet aleminin içerisinde, eski yeni ve güncel paylaşımlar barındırarak hedef gözetmeksizin oluşturduğumuz bir web bloğu, bu nedenle sayfamızda güncel haberler, aktif bir çok içerik ile ilgili bilgilendirici ve öğretici paylaşımlar bulunmaktadır.

Görsel Yayınlar

Sayfamız içerisinde yayınlanan videolar, dizi bölümleri, müzikler ve film fragmanları tanıtım amacını taşımaktadır. Genel itibariyle sitemizde bulunan bu görsel ve işitsel yayınlar Youtube, Google, Yahoo, İzlesene, Dailymotion vb. gibi sosyal paylaşım platformlarından embed ya da frame kodları aracılığıyla  yayınlanmaktadır.

Sağlık Yayınları

Sağlık başlıklı kategorimizde bulunan konularla ilgili olarak yayınlanan tüm konular internet araştırmalarına dayanarak yapılmaktadır. Bu tür sağlık konuların da doktorunuza ya da bir uzman hekime başvurunuz. Bu tür konulardan doğacak sorunlardan sitemiz ve yazarlarımız sorumlu tutulamaz.

Program Yayınları

Sitemizde paylaşım halinde olan programlar sayfa yazarımızın araştırmalarına dayalı olarak yapılmakta ve yayınlanmaktadır. Veritabanımızda dosya barındırmamaktayız. Sitemizden indirebileceğiniz dosya ve çeşitli programlar yine download program indirme işlemleri gerçekleştiren paylaşımlı sitelerden link olarak alınarak yayınlanmaktadır. İndirdiğiniz programları ve dosyaları virüs taraması kontrolünde işlem yapınız aksi durumda doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Reklamlar

Sitemizde yayınlanan reklamlar Google Adsense reklam yayıncı hesabımızla yayınlanmaktadır. Sitemizde Google Adsense politikası geçerlidir.

İçerik ve Telif Hakkı

Sayfamızın içeriğinde yayınlanan yazı, video veya resimler hakkında hak sahipliği iddası veya telif haklarına aykırı bir içerik görüyorsanız Bize Ulaşın başlıklı sayfamızdan bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Konuyla ilgili inceleme yapıldıktan sonra 3 gün içerisinde bahsi geçen içerikle ilgili kaldırılma ya da düzeltilme işlem yapılacaktır.