Hakan Hatipoğlu’nun eşinin babası vefat etti!

0
23
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Eski survivor yarışmacısı ve Survivor Panorama sunucularından olan Hakan Hatipoğlu’nun eşi Gizem Hatipoğ’lunun Babası kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Hakan Hatipoğlu bu üzücü olay ile ilgili bir yazıyı da kaleme aldı ve sosyal medya adreslerinden paylaştı. Bu yazıyı aşağıda okuyabilir ve detayları da görebilirsiniz.

Hakap Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu çiftine de gerek sosyal medya adreslerinden gerekse yakın arkadaşları tarafından telefon ile birçok taziye mesajı iletildi. Çift oldukça üzgün.. Ünlü sunucunun yazmış olduğu duygu dolu o yazı ise aşağıda görüldüğü gibi.

 

 

”SEVDİĞİN HERKES BANA EMANET”

“Ne yaptın be baba… Tam da burada, bu resmin çekildiği yerde veda ettin bize… Daha torununu sevecektin. En çok sen hakettin bunu be baba… Senden özür dilerim, geç kaldık sana bu duyguyu yaşatamadık… Özür dilerim… Bana öz babam kadar babalık yaptın. Hakkını helal et… Bodrum cennetim dedin koşa koşa gittin dün, gittiğin gün cennetine kavuştun be baba… Biraz daha kalsaydın halbuki ne günlerimiz olacaktı o ufacık sevgi dolu evimizde. Biz ailemizi hep sevgi üzerine kurduk. Merkezimize sevgiyi ve insanı koyduk. En ufak şeyden mutlu olduk. Sizler öğrettiniz bunu bize baba. Birgün kırmadık birbirimizi şu 10 yılda… Hayatta en büyük gururum kendi ailem ve sonradan kazandığım yeni ailem yani karım kayınvalidem ve sensin baba… Gizem ve inşallah torunların da bize, bana emanet. Hayatımda iki kişinin arkasından cennete gideceğine inandım. Biri sensin be baba. Ve baba sen şu 10 yılda bana bi ömürlük babalık yaptın. Hakkını helal et. Sevdiğin herkes bana emanet. Seni çok seviyorum Yaşar Akın. Hakkını helal et. Benim tüm haklarım sana helal olsun baba… İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûne. Biz Allah’a aitiz ve ona döneceğiz.”

 

 

 

 

CEVAP VER