Güneş Lekeleri İçin Maskeler

0
64
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Yaz aylarının başlaması ile bizi adeta çileden çıkaran Güneş Lekeleri için nasıl bir bitkisel çözüm uygulayabiliriz.  Malum yaz aylarının gelmesi ile tatil planları hepimizin programına dahil olmaktadır. Bu süreçte ise birden ortaya çıkan Güneş Lekeleri canımızı sıkar ve herşeyden vazgeçeriz. Peki ama bundan kurtulmanın veya azaltmanın bir Formülü yokmu ?

Güneş Lekerini yok etmek için en az yüzlerce farklı yöntem ve bununla ilgili bir çok makale yazılmıştır. Bunların içerisinde doğal olanları uygulamak inanın kimseye birşey kaybettirmez. Doğal olmayanları ise zaten doktor gözetimi altında kullanmanız en doğru yol olacaktır.

gunes-lekeleri

Güneş Lekelerinden Kurtulmanın Yolları
Bir tatlı kaşığı kil (kilin orjinal olduğuna dikkat ediniz) , bir tatlı kaşığı mısır unu, bir çay kaşığı kadar el kremi biraz ılık su boza kıvamına getirilir..( el kremi kendi kullandığınız bir marka olabilir)

Yukarıda yazmış olduğumuz malzemeleri sürmeden önce yüzünüzü ılık su ile iki kez sabunla yıkayınız. Daha sonra havlu ile kurulayın ve karşışımı sürmeye başlayın.
Karışımı yüzünüze sürdükten sonra ortalama 10 15 dk bekleyin, Kuruduktan sonra artan maskeden elinize alıp yüzünüzdeki maskeyi onunla ovarak çıkarıyorsunuz.. Yalnız cildinizi çok hırpalamadan…

Not:  Bu karışım her ne kadar doğal olsada kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Önce doktorunuza Danışınız. 

CEVAP VER