Güllerin Savaşı Gülfem Kimdir ? Nerelidir ?

0
2977
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Kanal D ekranlarının sevilen Güllerin Savaşı Adlı dizide başrolü canlandıran Gülfem karakteri ile sevilen oycunun asıl adı; Canan Ergüder, dizinin izlenme oranlarında yüksek bir payı olduğunu düşünüyorum. Kendinden son derece emin bir karakteri canlandıran ve hayatın acımasızlıklarına karşı ayakta durabilen Gülfem karakterini kendisine çok yakıştırıyorum. Her ne kadar senaryo nedeniyle kibirli bir karakteri ele alsada aslında rol aldığı bir çok dizide kendisine belli bir hayran kitlesi oluşturmuş durumdadır. Peki Gülfem Kimdir ?
güllerin-savaşı

Canan Ergüder Kimdir ? 1977 Yılın’ın temmuz aylarında İstanbulda dünyaya gelen güzel oyuncu; Üsküdar Amerikan Lisesi’nden mezun olduktan hemen sonra hayali olan Franklin and Marshall College’da sosyoloji ve tiyatro okumuştur. Daha sonrasında ise kendini oyunculuk dalında geliştirmek adına; Amerika Birleşik Devletleri’ne giderek New York Actors Studio Drama School’da oyunculuk üzerine yüksek lisans yapmıştır.

Canan Ergüder Rol Aldığı Dizi Filmler:Babam İçin – Sinema Filmi – (2011) – Mina Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm – Sinema Filmi – (2011) – Esra Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi – TV Dizisi – (2010-2012) – Esra Bıçak Sırtı – TV Dizisi – (2009) – Serra Binbir Gece – TV Dizisi – (2007) – Eda

CEVAP VER