Göğüslerinizi Büyütmenin Yolları

0
122
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Göğüs büyütmek, silikon ve estetik ameliyatlarla mümkün olsa da bu pek sağlıklı bir yöntem değildir. Uzun vadede göğüslerinizde deformasyona neden olan bu yöntemleri kullanmak iyi değildir. Özellikle silikonlarda bulunan kimyevi maddeler sağlığınız için oldukça tehlikelidir.

Göğüs büyütmenin en sağlıklı ve kolay yollarından biri egzersiz yapmaktır. Ancak bu egzersizleri, göğüs odaklı yapmanız gerekmektedir. Yani göğüs kaslarınızı çalıştırabileceğiniz egzersizler yaparak dolgun ve şekilli göğüslere sahip olabilirsiniz. Sıklıkla erkeklerin yaptığı bu egzersizi yaparak, göğüsün altındaki kasları geliştirir ve göğüsleri ileri taşımasını sağlar. Bu sayede ön plana çıkan göğüslere sağlıklı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Faydalı Konu–>  

Bir diğer seçenek ise hormon kontrolü ile göğüsleri büyütmektir. Bu yol ile göğüslerinizi belli bir miktar büyütmeniz mümkündür. Bu hormonlar genellikle ergenlik çağında üretimi vücutta maksimum seviyeye çıkar ve yaş ilerledikçe vücut bu hormonun üretimini azaltır. Bu hormonu tekrar tetiklemek için testosteron alınabilir. Ancak zaman ilerledikçe gösterdiği yan etkilerden dolayı uzmanlar tarafından tavsiye edilmemektedir.

Göğüslerinizi masaj yaparak da büyütebilirsiniz. Bu masajlar göğsünüzün şekle girmesine ve büyümesine yardımcı olmaktadır. Bu masajları özel olarak göğüs için üretilen masaj yağlarıyla da yapabilirsiniz. Göğüs büyütmenin diğer doğal yolu ise bitkilerdir.

Doğal bitkiler ile göğsünüzü şekillendirebilir ve büyütebilirsiniz.

Bu bitkiler, saba meyvesi, kızıl yonca ve çemen otudur. Bu bitkilerden çemen otunu göğsünüze sürerek uygulayabilirsiniz. Diğer bitkileri ise doğrudan tüketerek testosteron seviyenizi yükseltebilir ve daha büyük göğüslere sahip olabilirsiniz.

 

CEVAP VER