Ana Sayfa » Diyet » Göbeğinizi Eritmeniz İçin Öneriler
gobek-eriten-diyet

Göbeğinizi Eritmeniz İçin Öneriler

Göbeğinizi Eritmeniz İçin Öneriler

Erkek veya Kadın olması fark etmeden, en büyük kilo problemlerin başında göbek yağlanması gelmektedir. Karın bölgesinde yağ toplanması, başka bir anlatım ile göbeklenmenin nedenlerinin başında kötü yaşam tarzı ve sağlıksız beslenmedir. Göbek estetik bir sorun olmanın yanında ayrıca da bir sorunudur. Bu sorun kolesterol, şeker, yüksek tansiyon ve kalp hastalıklarını da beraberinde getirmektedir.  Göbeğimizi eritmek için pek çok yol vardır.

gobek-eriten-diyet

Kilo vermek ve aynı zamanda da göbeğinizi eritmek için kiraz, çilek, vişne, böğürtlen gibi kırmızı meyvelerden, kuru kayısı ve kış meyvelerinin taze sıkılmış suları kilo vermede ve göbeğinizi eritme de en etkili yiyecekler olarak sıralanabilir. Bu yiyeceklerden karışık olarak günde en az 40 gram kadar tüketmeniz gerekir. Bu yiyecekler size tokluk hissi verdiği gibi kilo vermenize de yardımcı olur.

Limon suyu göbek eritmede en etkili içeceklerden biridir. Mutlaka her sabah bir bardak limon suyu içilmesi gerekir ve bunun düzenli olarak aksatmadan yapılması gerekir. Ayrıca gün içerisinde bol bol soğuk su içilebilir. Soğuk su kalorisizdir, midenizde doygunluk hissine neden olur ve daha az yersiniz. Aynı zamanda soğuk su kan basıncını dengelediği gibi bayanlarda da adet öncesi dönemi rahat atlatmalarını sağlar. Yiyeceklerin bağırsaklar yoluyla atımını sağlayıp, yağ olarak depolanmasını da önleyecektir. Yalnız mide sorununuz varsa asit içeren limon, sarımsak gibi gıdalar alınmamalıdır. Zayıflamak için veya göbeğinizi eritmek için çabaladığınız dönemlerde mutlaka alkolden uzak durulmalısınız. Göbeğinizi eritmek için egzersiz veya doğru beslenme ile ilgili destek almadan ya da bir uzmana danışmadan ilaç kullanmayın.

Göbeğinizi eritmek istiyorsanız tatlı yiyeceklerden, şekerli içeceklerden ve işlenmiş gıdalardan mümkün olduğunda uzak durun. Zira bu gıdaları sık tüketirseniz, size karın bölgesinde ve basen

de yağ olarak geri dönecektir.

Göbeğinizi eritmek için ayarlanabilir çeşitli aletleri ile birçok hareket yapılabilir. Tabii bu hareketlerin süreklilik arz etmesi önemlidir. Hareketleri sürekli tekrarlamanız göbek eritmenizdeki süreci hızlandıracaktır. Zaman zaman göbeğinizi içinize çekip bırakmanız da göbeğinizin incelmesine ve erimesine yardımcı olur.

 

 

Bu habere de bakabilirisiniz

ekstrem

Ekstrem Sporlar

Ekstrem Sporlar                 Ekstrem alışılandan çok fazla olan, alışılmışın üstünde demektir. Ekstrem sporlarda macera ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir