Gizem Karaca Kimdir ? Resimleri – Güzel Köylü Dizisinin Gül’ü

0
1493
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Gizem Karaca En Güzel Resimleri

hakkında tüm detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. kaç yaşında, nereli, oynadığı diziler, sevgilisi kim, fotoğrafları ve daha bir çok bilgi.

Gizem Karaca 9 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul’da doğdu. Güzel oyuncu 7 yaşına kadar Türkiye’de yaşadı. Daha sonra ailesinin iş durumu yüzünden Florida’ya yerleşti. 14 yaşında Türkiye’ye geri dönen Gizem Karaca lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı.
2010 yılında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı fakat güzellik yarışması sebebiyle okulunu dondurmak zorunda kaldı.

Yarışmaya girmeden önce Muhteşem Yüzyıl’da küçük bir rolde oynayan güzel oyuncu 2011 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci olduktan sonra birçok dizide yer aldı. 2012 yılında “Eve Düşen Yıldırım” dizisinde daha sonra da “Emir’in Yolu” adlı dizide yer aldı. “Benim Hala Umudum Var” dizisi narkotik suçlar dolayısıyla gözaltına alındıktan sonraki ilk dizisi oldu. Başarılı oyuncu 2014 yaz sezonunda ekranlara merhaba diyen “” dizisinde oyunculuk hayatına son sürat devam ediyor.

Gizem Karaca En Güzel Fotoğrafları

CEVAP VER