Galaxy Tablet S10

0
70
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Galaxy Tablet S10

                Günümüz teknolojisinin gereklilikleri gerek iş gerek günlük yaşantıda hissedilebilir derecede kendini göstermektedir. Harita kullanımı, anlık mailleşmeler, sosyal medya içerikleri, multimedya kullanımı, görüntülü görüşmeler gibi örneklerle çoğaltılacak birçok özellik tüketiciler için olmazsa olmaz duruma gelmiştir. Üreticiler mevcut ürünlerinde sürekli yeni teknolojiler kullanıp, daha dikkat çeker hale getirerek tüketicilerin dikkatini çekiyor, yeni ürünlerle hem tüketici memnuniyeti hem de rekabette kendilerini güçlendirmektedirler.

Tab S modelleriyle performansın yanı sıra tasarımıyla göz alıcı tasarımıyla dikkat çekmektedir. Gayet ince ve zarif göz alıcı kasa tasarımıyla dokunulduğunda sahip olma isteği uyandırmaktadır. Bu ince tablet 2500 x 1600 çözünürlüklü Süper Amoled ekran ile canlılığın en iyi halini sunmaktadır. İncecik 6,6 mm kalınlığa sahip kasanın içine sığdırılmış mükemmel performans düşünüldüğünde ne kadar sıra dışı ve benzersiz olduğunu kanıtlamıştır. Ayrıca Samsung üretimde vida kullanılmadığını, tüm donanımların birbirine geçmeli ürettiğini belirtmiş, bunun hafifliğe büyük katkısı olduğunun altını çizmiştir. Multi Windows ( Çoklu Görev) sistemi aynı anda film izlemek, e-postaları kontrol etmek, çevrimiçi olmak gibi özelliklerin birçoğunu mümkün kılmaktadır.

hand-580-100

1.9 Ghz sekiz çekirdekli işlemci ve 3 GB Ram ile güçlendirilmiş Taba S performans konusunda da kullanıcılarda olumlu bir etki bırakmaktadır. Oyunların bu performansla ve bu ekran kalitesiyle ne kadar muhteşem olduğunun altını çizmekte fayda vardır. Parmak okuma sensoru sayesinde kullanıcıların tabletlerini kişiselleştirmelerine olanak sağlanmıştır. 8 Mp çözünürlüğe sahip arka kamerası kaliteli fotoğraflar çekmeye imkân tanımaktadır. Ayrıca 2,1 Mp çözünürlükteki ön kamera görüntülü görüşmeler, fotoğraf çekimleri için yer almış durumdadır.

Menüsünde kullanılan TouchWIZ ara yüzü cıvıl cıvıl rengârenk bir görüntü oluşturmaktadır. 7900 Mah bataryaya sahip tablet 16 GB ve 32 GB versiyonlarıyla raflarda yerini almıştır. Günümüzde bilgisayarlardan tabletlere hızlı bir geçiş süreci yaşanmaktadır. Hızı, tasarımı ve yapabilecekleriyle Samsung Tab S kullanıcılara en iyi performansı vaat etmektedir.

 

CEVAP VER