Ufak Bilgiler

FreeGate Pro Yasaklı Sitelere Giriş Programı – Kurulumu ve Kullanımı

Son zamanlar da yaşanan Twitter ve Youtube kapanmaları yüzünden genel olarak gündemimiz bunun üzerine oluyor.

Yasaklanmış sitelere nasıl girilir ? ,Yasaklı siteler için en iyi program hangileridir ? , Youtube ve Twitter’a tekrar en iyi girişler nasıl sağlanır ?

Freegate-proxy-status

İşte bu sorularınızın cevaplarına karşılık olarak verilebilecek en iyi program olarak FreeGate’i sizlere sunuyorum basit bir kullanımı olan FreeGate Professional normal siz farkında bile olmadan çalışan sessiz sakin bir proxy programıdır.

Bugün itibariyle kullanmaya başladığım bu program dns kapatmalarından sonra denediğim ilk proxy programıdır ve bir o kadar da memnun kaldım siz internet kullanıcılarına tavsiye edebileceğim bir programdır.

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Programımızı tamindir sayesinde indirdikten sonra standart bildiğiniz işlem olan next next olarak devam edin extra bi işlem yapmadan programı açabilirsiniz ve program açıldıktan sonra reklamsız proxy programı olarak hiç bir rahatsızlık vermeden rahat bir şekilde istediğiniz yasaklı siteye giriş yapabilirsiniz.

Turn OFF olarak kaldığı sürece proxyimiz aktif haldedir çarpıya tıklayıp kapattığınızda kutucuğu işaretleyip minimize’yi tıkladığınızda program sağ alt köşede yerini alacaktır.

İyi günler :)

Tweet Pin It
Kategori: İnternet, Programlar

Benzer Konular

Garanti Bankası Lise Mezunu Personel Alımı

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada bir çok banka ve kurum personel alımı yapacağını açıkladı. Bunlardan biri...

Saç Uzatma Maskeleri

Saç bakımı ve Saç uzatması ile ilgili interner ortamında bir çok Makale ile karşılaşmanız mümkün....

İphone Cep Telefonu Modem Olarak Kullanma

Son zamanlarda sık sık rastladığım fakat bazı bloglarda eksik anlatılmış bu son derece önemli kaynağı...

Mozilla Firefox Nasıl Hızlanır

Uzun zamandır yazmayı düşündüğüm Mozilla Firefox Hızlandırma yöntemleri ile ilgili bu makaleyi yayınlamak için nihayet...

Websearch Virüsünden Kurtulma Yolları (Reklam Virüsü)

Her ne kadar makale başlığında virüs olarak belirtilsede web search aslında bir virüs değildir.Web search internet korsanlarının...

Yukarı