Ana Sayfa » Diziler » Fox TV Kiraz Mevsimi 1.Bölüm izle 04.07.2014
rp_kiraz-mevsimi-burcu-185x300.jpg

Fox TV Kiraz Mevsimi 1.Bölüm izle 04.07.2014

kiraz-mevsimi-burcu

Fox ekranlarında 4 Temmuz’da gösterime giren dizi ilk bölümüyle ilgi çekmeyi başardı özellikle çok tanıdık bir yüzün dizide bulunması ilgi çeken yanlarından olmuş gibi görünüyor. Bu yüz ise Kavak Yelleri dizisinden tanıdığımız “Efe” karakterini canlandıran Dağhan Külegeç. Dağhan ile birlikte dizinin başrollerini paylaşan Özge Gürel ise güzelliği ile dikkat çeken bir başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor.

-’nin 1.bölümünde neler oldu?

Özge Gürel’in hayat verdiği başrol karakteri Öykü’nün en çok istediği moda sektöründe adını yıldız harflerle gösteren Önem Dinçer ile tanışmak ve ona çizimlerini göstermek. Bu hayaline kavuşabilmek için ilk bölümde çok uğraşacak olan Öykü bunu başarabilecek mi 1.bölümü izleyerek görmeniz gerekecek. Bu hayalinin yanı sıra Öykü çocukken bile aşık olduğu Mete’ye artık aşkını itiraf etme çabası içine girecektir ancak Öykü bakalım istediği gibi Mete ile birlikte olabilecek mi? Diğer taraftan da tanıştığı andan itibaren kendisiyle arasında bir soğukluk olan Ayaz ile birlikte sürekli olarak tesadüfen karşılaşması da gözden kaçmayacak.

Senaristliğini Aslı Zengin’in yaptığı diziye başlarken “Kiraz Mevsimi Aşkın Zamanıdır” cümlesi ile başlanıyor.

Öykü’nün çocukluktan beri sevdiği Mete karakterini Dağhan Külegeç canlandırırken sürekli olarak karşısına çıkan Ayaz karakterini ise Serkan Çayoğlu canlandırıyor. Diğer taraftan Nilperi Şahinkaya’nın oynadığı Şeyma karakteri de diziye etki eden baş karakterlerden biri olarak karşımıza çıkmaya devam ede

cek.

Kiraz Mevisimi 1.bölüm izlemek için ufakbilgi.com adresini kullanabilirsiniz.

Bu habere de bakabilirisiniz

Sevda Kuşun Kanadında Dizisi – Arif (Murat Ünalmış) Kimdir

Sevda Kuşun Kanadında Dizisi – Arif (Murat Ünalmış) Kimdir   Sevda Kuşun Kanadında dizisinde rol …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir