Ana Sayfa » Haberler » Ferdi Tayfur’u nasıl dolandırdılar ?
rp_ferdi_4678-300x166.jpg

Ferdi Tayfur’u nasıl dolandırdılar ?

ferdi_4678
Doktor olaarak ’a gelen dolandırıcılar ünlü türkücünün 16 villa ve 6 villa arazisini dolandırdı. yaşadıklarını tek tek anlatan “Doktor yalan söylemez sahtekarlık yapmaz diye düşündüm” dedi.

DOKTOR OLDUĞUNU GÖRDÜM VE İNANDIM.

Nasıl dolandırıldığını anlatan Ferdi baba, kendisini doktor olarak tanıtan şahısa güvendiğini söyledi ve vatandaşları dolandırıcı çetelere karşı dikkatli olmalı gibi uyarılarda bulundu. Doktor kimliğinden dolayı itibar ettiğini dile getiren ünlü sanatçı, “Bu arkadaşlar bana müracaat ettiler. Sedef hastalığına i

yi gelen denizli bir yerin olmasının iyi geleceğini söylediler. Hastalıklar konusunda hassasımdır. Anlayış gösterdim ve gayrimenkulü senet karşılığı verdim. Doktor olduğunu gördüm ve inandım. Bir doktor yalan söylemez, sahtekarlık yapmaz. Sonradan bunun dolandırıcı olduğunu gördük” diye başından geçenleri anlattı.

YALOVA MAHKEMESİ TEDBİR KOYDU.

Dolandırıcı şahsın hakkında 286 dosya olduğu belirlendiğini söyleyen ünlü sanatçı, “Yalova mahkemesinde hakim mala tedbir koydu. Herkes adalet yok diyor ya, inanmayın. Bu memlekette işini çok düzgün yapan hakimler de, polisler de savcılar da var. Dün Fatih Asayiş Şube ekibi bu dolandırıcıyı yakaladı. İnşallah bu yakalamayla da birçok vatandaşımızı kurtarmış olduk. Bunlar ahtapot kollu çete” diye belirtti.

Bu habere de bakabilirisiniz

kadikoy

Kadıköy Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Geçtiğimiz günlerde İlanı yayınlanan Kadıköy belediyesi Sözleşmeli personel alımı yapacaklarını ifade etti. 5393 Sayılı Belediye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir