Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır

0
46
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır

 

Kişiler tarafından paylaşılan durumların daha çok ilgi gördüğü hissi yaratmak için,  farklı sitelerin facebook kullanıcılarına özel kodlamalı programlar aracılığı ile durum paylaşımlarını beğendirmek için geliştirilmiş birçok program bulunmaktadır. Fakat bu tarz programları facebook güvenliği açısından kullanmak ne kadar doğru bir işlemdir bilinmemektedir.

 

Bir çok site üzerinden böyle bir işlem yapmamıza erişim olanağı sağlanmaktadır. Programa giriş aşamasında bizden facebook giriş bilgilerimizin girilmesi istenmektedir. Ardından yönlendirilen bir sayfanın arama kısmında token kodunun ana sayfada bir bölüme kopyalamamız istenmektedir. Bu işlemlerden sonra beğeni sayısını artırmak istediğim durum paylaşımını seçerek bu hileyi kullanabilmekteyiz.

Bazı programlar bu bilgilerin girişinden sonra facebook sayfalarında bizim adımıza bizim facebook sayfamız ile paylaşımlar yapabilmekte,  arkadaşlık istekleri,  sayfa beğenileri yapabilmektedir. Genelde de paylaşımlar istemediğimiz türden oluşan tamamen bizim facebook sayfamızın kontrolünü eline alarak yapmaktadır. Bu neden ile kendimize özgü bilgilerimizin bulunduğu sayfamızın sadece beğenilme oranını yüksek gösterme adına bu riskli işlemleri göze almak ne kadar doğrudur düşünmemiz gerekmektedir. Genel olarak fake olan kullanıcılar bu tarz işlemler için arayışta bulunmaktadır. Bu sebep ile beğeni hilesi sitelerine çok fazla itibar etmemiz gerekmektedir. Sayfamızda bulunan bazı genel bilgiler ile farklı işlemlere maruz kalabilir ve bu bizi zor durumda bırakabiliriz. Facebook sayfamızı bu neden ile amacına uygun olarak kullanmak daha mantıklı gelmektedir.

CEVAP VER