Erkeklerin Kadınları Çıldırtan Hareketleri

0
353
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Erkeklerin Kadınları Çıldırtan Hareketleri

         Kadınların ayrıntılı ve zarif yaklaşımları erkek iç dünyası ile uyuşmaz. Bu duru kadınları çıldırtabilir. Çoğunlukla iletişim kaynaklı olur. Biraz özen bu gibi durumları önler. Kadın çok özenerek bir sevgi mesajı yazar. Mesajı gören erkek yalnızca ‘’ben de’’ cevabı verdiğinde kadınlar çok üzülür.

771542_detay

Bir kadın haklı olduğu bir konuda bazen sinirli davranır. Böyle bir durumda ‘’regl dönemi’’,’’muayyen gün’’ gibi kelimeler duyduğunda mevcut devreler yanar. Erkekler özel günleri kadınlar kadar önemsemeyebilirler. Tanışma günü her erkek için çok önemli olmaz. Evlilik yıldönümü, işlerin çok yoğun olduğu bir zamanda olabilir. Doğum günü unutulmaya çok müsaittir. Eğer özellikle takip edilmiyorsa tabi ki hatırlanmaz. Sevgililer günü Aziz Valentine’nin sorunudur. Erkekleri ilgilendirmez. Tüm bunlar kadınların çok önemsediği şeylerdir. Unutulunca da sorunlar başlar.

Erkeklerin emeği daha değerlidir. Her yaptığı iş hayranlık uyandırmalıdır. Evi çok dağıtırlarsa kadınlar gördükleri manzara karşısında gerçekten çıldırabilirler. Tüm bu dağınıklığın ana sebebi erkeklerin evde acele işlerinin olmasıdır. Bazen internet, bazen de bilgisayar oyunları sebep olur. Ev işi kadınların sorumluluğundadır.

Tam yatağa gitme vakti televizyonda çok güzel bir film başlar.  Bilgisayar oyunu çok heyecanlı bir yerdedir. Temelde bu gibi durumlara erkeklerin hataları demek doğru değildir. Bütün suç televizyon ve bilgisayarındır. Kadınlar durumu yanlış anlayıp yine çok kızarlar.

Bir erkek tıraş olduktan sonra banyo lavabosunun hormon dengesi bozulur. Birden bir kıllanma oluşur. Kadınlar tam evden çıkmak üzereyken lavabo yıkamak zorunda kalırlar. Son anda çıkan bu işe kadınlar çok kızabilirler.

Aile ya da arkadaşlarla çıkan sorunlarda kadınlar haksız bulunulurlarsa çok kızarlar. Aslında üzülürler. Korunmadıklarını düşünürler. Yalnız bırakılmak ağırlarına gider.

Erkekler bazı hareketleri toplum içinde fazla rahat yapabilirler. Aynı hareketler kadınlar için çok yanlıştır. Erkek arabada tek olduğu için kendini yalnız kabul eder. Burun karıştırmakta bir sakınca görmez.  Kadınlar için trafik sosyal bir alandır. Yapılan hareket kabul edilemez.

 

CEVAP VER