Erkeğin Aldatmasının Belirtileri Nelerdir?

0
237
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Erkeğin Aldatmasının Belirtileri Nelerdir?

Birçok ilişkinin bitmesinin en önemli sebeplerinden biri erkeğin aldatması durumudur. Her ne kadar kadınların aldatması da söz konusu olsa da daha çok erkekler aldatmaktadırlar. Özellikle evli erkeklerin %60 gibi büyük bir kısmının eşlerini aldattığı yapılan çalışmalar ile kanıtlanmıştır. sonucunda kadında büyük bir psikolojik yıkım yaşanmaktadır. Bu durumun ilerlemeden önlenmesi ve durdurulması için belirtilerini göz önüne almak gereklidir.

bir-erkegin-aldatma-belirtileri-4

Erkeğin Nelerdir?

  • Genellikle ilgisiz bir erkeğin aldattı düşüncesi vardır. Bu düşünce yanlış değildir. Aldatan bir erkeğin ilgi alanı değişmiş ve başka bir kadına yönelmiştir. Ama her ilgisi azalan erkek aldatıyor anlamına gelememektedir. Hayat boyunca insanlar pek çok sıkıntı ile karşı karşıya gelmektedir. Eşinizin ilgisizliği aldatmadan değil yoğunluktan olabilir.
  • Sürekli olarak sizde bir kusur gören erkek sizi aldatıyor olabilir. Eskiden sizi çok beğenen her yaptığınızı takdir eden erkek gidip yerine sürekli olarak şikâyetçi ve memnuniyetsiz bir erkek geldi ise çok büyük ihtimalle aldatılıyorsunuzdur.
  • Kıskançlık ve baskı yapan erkekler eşlerini daha çok aldatmaktadırlar. Çünkü kendilerinin yaptıklarını bildikleri için aynı şekilde aldatılma korkusu yaşayabilmektedirler. Bu yüzden gereksiz ve aşırı bir kıskançlık ve kısıtlama durumu var ise temkinli davranmanızda fayda var.
  • Sizden gizli olarak telefon görüşmeleri yapıyor ise bu durumundan huylanmanız oldukça normaldir. Aldatmayan bir erkek şeffaf olmalıdır. Her türlü görüşmelerini rahatlıkla yanınızda yapabilmelidir. Sürekli olarak telefonunu yanında taşıması da aldatma belirtisi olabilmektedir.
  • Aldatan bir erkek ile tartışmak oldukça zordur. Sizin sorunlarınızı dinlemeden kapıyı çekip çıkabilir. Sizi dinlemeyen ve sürekli olarak hakaret ederek sorun çıkaran bir eşiniz var ise bu durumda aldatma belirtileri arasında gösterilmektedir.

CEVAP VER