En Şık 2017 Gelinlik Modelleri

0
68
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

             2017 Gelinlik modelleri, birbirinden ihtişamlı ve göz doldurucu formlarda karşımıza çıkarken, tabii ki modacılar farklılıklar arayan ya da sadelikten hoşlanan gelin adaylarını da düşünmüş. Örneğin bu yıl gelinlik konusunda ne arasanız var. En cafcaflı işlemeli gelinliklerden tutunda, en güzel dantellerin donatıldığı  , , sakin formlar, düz lerin yanı sıra hatta hatta ler bile var bu sene.

 

Kısacası gelinlik konusunda siz ne isterseniz isteyin ve kararınızı verin. Sade bir gelinlik mi istiyorsunuz, oldukça gösterişli formlardan mı yararlanma istiyorsunuz, Helenistik tarzda sade ve romantik bir şeyler mi istiyorsunuz, ya da hiç kimsenin görmediği çılgınlıkta mı bir şeyler istiyorsunuz işte bu çok önemli…

 

Zira 2017 senesinde bu aradığınız gelinlik tarzlarından hepsi mevcut. En görkemli işlemeli, taşlı, pullu, boncuklu kabarık gelinlik modellerinden, en cafcaflı kraliyet modellerine kadar, size romantizmin doruğunu yaşatabilecek olan korseli gelinlik modellerinden ya da sadelikle güzelliği bir araya toplayan özellikle kır düğünleri için de çok uygun olacak olan Helenistik gelinliklerden, veya en zarif dokulardaki dantel yüklü klasik gelinlik modellerinden dahi yararlanabilirsiniz 2017 de. Yanı sıra tüm bu saydığımız gelinlik modelleri de yeterli olmaz sa şayet, çılgın asimetrilere sahip , , modellerinden, minicik eteklere sahip olan altında traktör topuklu gelinlik ayakkabılarından kullanabileceğiniz tarzda uçuk gelinlikler den de yararlanabilirsiniz.

2017 Gelinlik Modelleri

 

CEVAP VER