Emanet Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

0
55
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Uzun zamandır merakla beklediğim , sonunda başrol oyuncuları ve dizi hakkındaki detaylar yayınlanmaya başladı.  Fox Tv ekranlarında yayına girecek olan Emanet dizisinin başrollerini ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt paylaşırken,  Diyer kadın başrol oyuncu ise Özlem Yılmaz, olarak belirlendi. Oyuncu kadrosu oldukca güçlü olan ve dizi yapımcılarının beklenti bakımdan yüksek olan bu dizi, Bir askerin dönüşünü konu almaktadır.

Fox TV ekranlarında başlayacak olan dizinin senaryosunu Sergin Akyaz’ın adlı senaristin kaleme aldığı,Nisan Akman’ın yönetmenliğini yapacağı bu dizinin şimdiden oyuncu kadrosunu oldukca başarılı buluyoruz. Yayına girdiği günden itibaren iyi bir izleyici kitlesinin olacağını düşünüyorum.
emanet_dizisi

Yakışıklı Usta Oyuncu, Mehmet Akif Alakurt’un başrolünde yer alacağı bu dizinin oyuncu kadrosu önümüzdeki günlerde belli olacağı açıklandı.

Emanet Dizisi yakışıklı bir kentli yüzbaşı ve Vanlı güzen bir  kadın arasındaki acılı aşk hikâyesini konu ediliyor. Aslında hikayeyi dinlediğinizde  “Bu Dila Hanım’ın asker versiyonu” diye düşüneceksiniz fakat  Turgut “Aslında Kadir İnanır ve Selma Güneri’nin rol aldığı 1974 yapımı Askerin Dönüşü filmini daha çok andırıyor.

CEVAP VER