Ana Sayfa » Bakım ve Güzellik » Dudaklar Nasıl Dolgun Gösterilir?
dudak-2

Dudaklar Nasıl Dolgun Gösterilir?

Dudaklar Nasıl Dolgun Gösterilir?

Hemen her kadının kalın dudaklara sahip olmak istedikleri bilinir. Yıllardır çaba harcanan bir konudur bu. Estetik operasyonlarla bunu sağlamak oldukça kolay ve artık estetik operasyonlar daha doğal bir görünüm vaat edebiliyorlar. Estetik yaptırma konusunda sert fikirleri olanlar ya da tereddütleri olanlar evde uygulayacakları yöntemlerle dudaklarını dolgun gösterebilirler.

Öncelikle Günlük Bakım

Günlük bakımınızı asla ihmal etmemelisiniz. Hücre yenilemesini sağlamak ve kolaylaştırmak için bu şart. Hücre yenilemesi olmadan dudakların dolgunlaşması m�

�mkün değil. Dudaklar çatladıklarında ya da kuruduklarında pek dolgun görünmedikleri gibi hoşta görünmezler. Bu sebeple öncelikle dudaklarını nemlendirmekle işe başlayabilirsiniz. Sonrasında dudak peelingini hayatınıza sokarak hücre yenilenmesine hız kazandırabilirsiniz. Bunun için hazır ürünler satın alabileceğiniz gibi evde yapacağınız peeling kürlerini kullanabilirsiniz.

Ufak Makyaj Hileleri

  • Ten renginize yakın, fazla sırıtmayacak bir tonda dudak kalemi edinin ve ruj sürmeden önce mutlaka dudak konturunuzu belirginleştirin.
  • Mat renkler, koyu renkler kullanmamaya çalışmalısınız. Parlak renkler dudaklarınızı mutlaka daha dolgun gösterecektir.
  • Renk seçiminizi doğal ve cilt tonunuza yakın renklerden yana yapmalısınız. Şeftali, krem ya da nude tonları tercih ederek işe başlayabilirsiniz. Örneğin, parlak bir şeftali tonu dudaklarınızı oldukça dolgun gösterecektir.
  • Son zamanlarda adını duyuran dudak kalınlaştırıcı ürünler ya da rujlar edinebilirsiniz. Bu ürünler içindeki farklı esanslar sayesinde geçici olarak dolgunluk hisse veren ürünlerdir.

Bu habere de bakabilirisiniz

Bölgesel Zayıflama Nedir, Nasıl Yapılır

  Bölgesel Zayıflama Nedir, Nasıl Yapılır   Bölgesel zayıflama hemen gerçekleştirilebilecek bir durum değildir. Kısa …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir