Diriliş Ertuğrul Dizisi – Boğaçhan Talha Peker Kimdir

0
44
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

 

TRT’nin son zamanlarda ki en popüler dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul 61 bölümü geride bıraktı. İlk yayınlandığı günden itibaren ilgi odağı haline gelen dizi gerek oyuncu kadrosu, gerek konusu, gerekse yer ve mekan konusunda ki farklılığı ile en fenomen diziler arasında ilk sıralarda ki yerini aldı. Yazın gelmesi ile birlikte sezon sonu yapan dizinin yeni bölümleri şimdiden merakla bekleniyor. Ertuğrul’un en iyi Alplerinden olmaya aday ola bu genç oyuncuyu bakalım ilerleyen bölümlerde neler bekliyor.

 

Her gün onlarca dizinin ya da programın reyting kaygısı ile yayından kaldırıldığı ülkemizde, reytingleri alt üst eden, izleyiciyi ekrana bağlayan ve yediden yetmişe herkesin beğenerek izlediği yönetmenliğini Metin Günay’ın, Yapımcılığını ise Mehmet Bozdan’ın üstlendiği, Diriliş Ertuğrul’un 32. bölümünde belki de Türkiye’nin gelecekte ki STAR adaylarından birisi rol aldı. DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİ-BOĞAÇAN TALHA PEKER KİMDİR, dinildiği zaman soyadından da anlaşılacağı üzere Türkiye’nin en ünlü isimlerinden Sedat Peker’in oğlu. 7 yaşındaki minik yıldız hem performansı, hem de özgüveni ile göz doldurdu.

 

1071 yılında Anadolu ya Türklerin gelişi ve sonrası, Moğollarla olan ilişkileri ve yapmış olduğu savaşların anlatıldığı dizide, tarihe damgasını vuran Ertuğrul Gazi’nin hikayesi en ihtişamlı ve gerçekçi şekli ile anlatılmaya çalışılırken, 32. bölümde rol almayı başaran minik yıldız Boğaçan Talha Peker, medya da ve sosyal paylaşım sitelerinde adından sıkça söz ettirdi.

CEVAP VER