Dik Memelere Nasıl Sahip Olunur

0
100
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Dik Memelere Nasıl Sahip Olunur

 

Göğüs bölgesi bir kadında dış görünüşü tamamlayan en önemli bölgelerin başında gelir. Dolgun ve dik bir göğüs kadınlarda her zaman artı bir görüntü oluşturmaktadır. Yapısal olarak bazı kadınların memeleri daha sarkık bir yapıda olmaktadır. Bu da kadınlar için dış görünüş açısından önemli bir sorun olarak görülmektedir.

 

Günümüzde bu sorunun aşılması için, daha dik memelere sahip olmak için kadınlar adına geliştirilmiş birçok farklı yöntem mevcuttur. Ameliyata kadar varabilecek tedavi yollarında, ev ortamında uygulanacak klasik doğal yöntemlerin de önemi çok büyüktür. Öncelikle göğüslerin canlı ve diri olabilmeleri için soğuk su ile basınçlı duş yapabilirsiniz. Soğuk su ile duş alırken memelere uygulayacağınız masaj, göğüs bölgenizin görüntüsünü daha canlı yapacaktır.

Memelerin dik olması için kişisel olarak uygulanacak en güzel yöntemlerden birisi de göğüs jimnastiğidir. Elinize bir ağırlık alarak dik duracak şekilde pozisyonunuzu ayarlayın. Önce bir kolunuzu, sonra diğer kolunuzu elinizde bulunan ağırlık ile birlikte dirsekten yukarı kaldırın. Bu hareketi her gün düzenli olarak uygulayarak göğüslere dik bir görüntü verebilirsiniz. Bunun haricinde evde uygulayacağınız doğal yollar mevcuttur. Zambak soğanını kıyarak suyunu gliserinle karıştırabilirsiniz. Bu karışımı göğüslerinize masaj yaparak uygularsanız, istediğiniz dik görüntüye kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yine Tunus baklası dediğimiz ürün ile yapılan karışım ile göğüslere dik görüntüsünü verebilirsiniz. Bu doğal yolların haricinde günümüzde tıp ve estetik merkezleri çeşitli göğüs dikleştirme operasyonları yapmaktadır.

CEVAP VER