Deri Ceket Modası

0
106
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

                Kış mevsiminin yaklaşmasıyla montlarda birer birer dolaplardaki yerine kavuşuyor. Bilindiği gibi deri ceketlerde soğuğa karşı etkili ve bir o kadar da gösterişli ürünlerdir. Gün geçtikte neredeyse herkesin kıyafetleri arasında yerini alması beklenen deri ceketler doğru kombin yapıldığında sizlere muhteşem görüntüler sunmaktadır. Tam tersi durumda ise deri ceketinizden kurtulmak için dakikaları bile sayabilirsiniz. Doğru kombin ise hiç de zor değil. Yalnızca dikkat edilmesi gerenler bilinirse doğru kombin kendiliğinden ortaya çıkıyor.

indir

Deri Ceket Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İlk olarak deri ceketler ile kışı bitiremeyeceğinizi bilmeniz gerekir. Çünkü deri ceketler yün kadar etkili değildir ve tahribata daha çok açıktır.
  • Renk seçimi deride oldukça önemlidir. uzun ömürlü olması bakımından en çok siyah ve kahverengi deriler tercih edilir. Çünkü açık renk deriler tahribata daha açıktır ve en ufak bir sıyrık çok göze batacağından kullanım süresi daha da kısalır.
  • Deri bilindiği gibi klasik kıyafetler üzerine tam da uygun değildir. Bu yüzden kombini tam anlamıyla yapmak için deri ceketinizi spor giyim tarzlarında tercih etmenizde fayda vardır.
  • Deri ceketler takı bakımından da kısıtlı olabilir. Ceketin rengine uygun renkte takılarla kullanıldığında oldukça şık bir görünüm verir.
  • Deri ceket altına kot, tayt gibi şeyler giyilmekle birlikte deri pantolonda şık durabilir.
  • Ayakkabı seçimini daha spor modellerden seçmeniz oluşturduğunuz tarzı bozmamanız için gereklidir.

 

CEVAP VER