Ufak Bilgiler

Daha Sıkı Bir Karına Sahip Olabilmek İçin Öneriler

Daha Sıkı Bir Karına Sahip Olabilmek İçin Öneriler

Göbek bölgesinde meydana gelen yağlanma ve göbeğin sarkmasına engel olmak için özellikle beslenmemize dikkat etmeliyiz.  Öncelikle sarkan göbeğinizden kurtulmak için beslenme uzmanlarının tavsiye ettiği besinleri tüketmeniz önemlidir. Böylelikle, karnınızın daha sıkı olmasını ve yağlardan arınmasını sağlayabilirsiniz. Daha sıkı bir karına sahip olmak şüphesiz hepimizin hayalidir.  Siz de yağsız, sarkmamış, sıkı bir karın hayalini kuruyorsanız bu besinler en büyük yardımcınız olacaktır.

gobek_karin_glr
Daha sıkı ve düz bir karına sahip olmak için egzersiz olmazsa olmazımız olmalıdır. Tabi bununla birlikte beslenmenize de dikkat etmemiz gerekir. Doğru bir egzersiz programı seçip beraberinde beslenmemize de dikkat ederseniz hayalinizdeki gibi daha sıkı bir karın bölgesine kavuşmanız hiç de zor değil. Daha sıkı bir karına sahip olmak için tüketeceğimiz meyvelerin başında armut, greyfurt ve avokado gelmektedir.

Daha sıkı bir karına sahip olmak için mutlaka egzersizde yapmanız gerekmektedir.  Özellikle karın bölgesi için yapılması gereken egzersizlerin başında step tahtası ile yapılan hareketler, yüksek sıçrama, mekik, kanguru atlayışı ve çeşitli yan hareketler gelmektedir.

Ayrıca, daha sıkı bir karına sahip olmak için kızartmalardan, laktoz içeren süt ürünlerinden, beyaz ekmekten, gazlı içeceklerden, taze meyve sularından, kuru sebzelerden, tatlılardan ve unlu mamullerden uzak durmanız gerekmektedir.

Buzla şok yapabilirsiniz. Yağ tabakasından dolayı karın bölgenizdeki kan dolaşımınız yavaşlıyor. Buda derinizi sarkık ve kırışık gösteriyor. Kan dolaşımınızı hızlandırmak için buzdan yararlanabilirsiniz. Yatmadan önce bez içerisine biraz buz koyun ve koyduğunuz buzları karın bölgenizde gezdirin. Düzenli olarak yapıldığı zaman karnınız daha sıkı olacaktır.

Tweet Pin It
Kategori: Genel

Benzer Konular

Winx Buz Ejdere Karşı

Son zamanlarda sık sık isminden bahsettiren Winx, internet ortamında ise bir çok eğlenceli oyunu ile...

Adidas 2015 Ayakkabı Modelleri

Her sezon olduğu gibi yine 2015 yılına yep yeni sezonları ile damgasını vuran Adidas, farklı...

Kara Ekmek yeni sezonda devam edecek mi Final mi yapacak

Kara Ekmek yeni sezonda devam edecek mi,Kara Ekmek dizisi final yapacakmı,Kara Ekmek devam edecekmi, Atv...

Hopi Paracık Nedir ?

Hopi Nedir,Hopi Paracık,Hopi Paracık Kullanımı,Hopi Paracık İndir, Geçtiğimiz günlerde yep yeni bir uygulama ile müşterilerine...

Aşk Yeniden Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Yeni sezonun başlaması ile TV ekranlarının en çok izlenen kanallarından biri olan FOX TV yep...

Yukarı