Cesur Yürek Dizisi Onur Tuna Kimdir?

0
124
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Cesur Yürek Dizisi ?

 

Onur Tuna 2 Temmuz 1985 Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Mahzun Kırmızı Gül’ün senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı Hayat Devam Ediyor dizisi ile 2011 yılında oyunculuğa adım atmıştır. Bu yapım ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Filinta dizisi ile oyunculuğunu iyice sağlamlaştırmıştır. Bi Küçük Eylül Meselesi isimli sinema filminde Atıl rolüyle ekranlara gelen yakışıklı oyuncu rolünün hakkını vermiştir. Oyuncu Ege Üniversitesi Devlet Türk Musiki Konservatuarı Ses Bölümünde mezun olmuştur. Ortaokul yıllarında lisanslı olarak voleybol ve basketbol ile meşgul olan oyuncu 4 yıl kadar da mankenlik yapmıştır. Kerem cem ile evliliği Dokuz ay süren Seda Güven ile birlikte olan Onur Tuna Ağustos ayında nikâh masasına oturmaya hazırlanmaktadır.

 

Cesur Yürek ne zaman başlayacak? kimdir? Onur Yürek, Aliye ve Bin bir Gece gibi başarılı yapımlara imza atan Kudret Sabancı’nın yönetmenlik yaptığı Cesur Yürek dizisi ile ekranlarda yeni sezonda boy gösterecektir. Dizinin yapımcılığını Fark Film üstlenecektir. Dizinin senarist koltuğunda Kurtlar Vadisi senaristlerinden olan Cüneyt Aysan oturmaktadır. Çekimlerine 15 Temmuz’da başlanan Cesur Yürek dizisi şimdiden büyük merak uyandırmıştır. Cesur yürek dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak ve Onur Tuna‘ya Rüveyda Öksüz eşlik edecektir.

 

Ayrıca dizide Hüseyin Avni Danyal, Onur Tuna’ya eşlik edecek. Dizinin net kadrosu tamamlandığı vakit duyurulacaktır. Dizinin ağustosun ilk haftalarında ekranlarda olması beklenmektedir. Dizi setinden bir fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmeyen Onur Tuna böylece çekimlere başlandığının da müjdesini verdi. Dizide aşk ve silah arasında gidip gelen bir aşk hikâyesi anlatılacaktır. Dizide Onur Tuna’nın bir balıkçı rolünde karşımıza çıkacağı söylenmektedir. Cesur Yürek için çekim yeri olarak İstanbul’un önemli mekânları tercih edilecektir. Onur Tuna Cesur Yürek ile çıkışını devam ettirebilecek mi?

Onur Tuna Resim Galerisi

 

CEVAP VER