Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

0
102
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Nasıl Yapılır?

Bayanlar için vücutlarında bulunan her bölge oldukça önemlidir fakat yüzleri daha da büyük bir öneme sahiptir. Burun ise yüzün şeklini belli eden en büyük unsurlardan biridir. Burnundan memnun olmayan bayanlar için burun estetiği mümkündür. Bu şekilde burun estetiği olan bayanlar oldukça fazladır. Burun estetiği erkekler tarafından da yaptırılıyor olsa da çok nadir görülen bir durumdur. Burun estetiği olanlar sorunsuz bir şekilde istedikleri buruna sahip olabilmektedirler. Tecrübeli ve yetenekli bir estetik doktoruna danışarak yüzlerine en uygun olan burun şeklini seçmeniz mümkündür. Özellikle ünlü bayanların burunları çok beğenilmekte ve estetiysen doktora o şekilde istek belirtilmektedir. Burada unutulmaması gereken nokta gördüğünüz ve burnunu beğendiğiniz ünlünün burun şekli sizin yüz yapınıza uymayabilir. Bu yüzden doktorun yönlendirmesi doğrultusunda burun şekli seçilmelidir.

burun-estetigi4

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Estetiysen doktor ile yüzünüz için en uygun burunu seçtikten sonra burun ameliyatı yapılabilmektedir. Burun ameliyatı yapılırken genel anestezi uygulanmaktadır. Tam olarak uyutulma hali sizin için daha uygun olacaktır. Burun estetiği ameliyatlarında burun kemiğinin kırılması söz konusu değildir. Genel olarak burun estetiği düşüneneler bu konuda tereddüt etmektedirler. Burun kemiği oldukça ince bir kemiktir. Ameliyat sırasında burun kemiğine şekil verilerek ameliyat gerçekleştirilmektedir.

Burun ameliyatları kapalı olarak ya da açık olarak yapılabilmektedir. Estetiysen doktor nasıl uygun görür ise o şekilde ameliyat olmanız tavsiye edilmektedir. Bu yüzden doktorunuzun güvenilir ve tecrübeli olması oldukça önemlidir. Bazı burun ameliyatı geçiren kişilerde doktorun hatası yüzünden istenilen sonuçlar alınamamakta ve büyük bir hayal kırıklığına uğranılmaktadır. Bu şekilde bir sorun yaşamamak için doktor hakkında derin bir araştırma yapın ve hatta mümkün ise doktorun daha önce estetik yaptığı kişiler ile iletişime geçerek bilgi alın.

CEVAP VER