Ufak Bilgiler

Bu Tarz Benim Özden Cerrahoğlu Kimdir ?

30 Kasım pazar günü show tv ekranlarının beğenilerek izlenen yarışma programlarından biri olan Bu Tarz Benim, yep yeni yarışmacılarını tanımı için ekranlar karşısında izleyicileri ile buluştu. Birbirinden farklı kombinlerle Juri karşısına çıkan yarışmacılar jurilerden aldıkları yıldızlar sonucunda büyük ödül için yapılacak olan final gecesine bir adım daha yaklaşmaktadırlar. Hafta için hergün kendi kanalında ekranlar karşında izleyicisi ile buluşan Bu Tarz Benim, 13 ekim cumartesi günü final gecesi yapmaya hazırlanıyor. Bakalım bu güzel yarışmacıların içerisinde hangisi bu büyük ödüle layık görülecek. Bu Tarz benim yarışmasının 2. sezonuna katılan Özden Cerrahoğlu kimdir ?

Özden-Cerrahoğlu-Kimdir

Bu Tarz Benim Özden Cerrahoğlu Kimdir ?
Show Tv ekranlarının beğenilerek izlenen yarışma programı Bu Tarz Benim yarışmacısı Özden Cerrahoğlu, 1991 Yılında İskenderunda dünyaya gelmiştir. Son zamanlarda moda ile yakından ilgilenen Cerrahoğlu, 30 kasım Pazar günü Juri karşısında kendisini oldukça ispatlamış ve pozitif bir enerji bırakarak Juri Üyelerinden tam not almayı başarmıştır. Özellikle İvana Sert’in yaptığı açıklamada güzelliği ve pozitif olmasının verdiği yıldız üzerinde çok büyük etkisi olduğunu açıklamıştır. Bakalım bu güzel yarışmacımız büyük ödülü kazanabilecekmi. ?

Tweet Pin It

Benzer Konular

Big Brother Türkiye Yarışmacıları Kimler

Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlamak için hazırlanan Yarışma Program Big Brother, tüm hızıyla çekimleri...

Orhan Şimşek Kimdir

1985 Yılında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu, Samanyolu Tv ekranlarında Azad karakteri ile bir çok izleyiciyi...

Bu Tarz Benim Serpil Gök Kimdir

Tv 8 ekranlarının beğenilerek izlenen yarışma programlarından biri olan Bu Tarz Benim yep yeni Juri...

Yetim Gönüller Asya Kimdir ?

Samanyolu Tv ekranlarının beğenilerek izlenen dizilerinden biri olan Yetim Gönüller yayına ilk girdiği günden beri...

Diriliş Ertuğrul Doğan Bey Kimdir ?

Trt 1 Ekranlarının beğenilerek izlenen dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul, yeni bölümleri ile ekranlar karşısında...

Yukarı