Ana Sayfa » Televizyon » Bu Tarz Benim Final Günü Ne Zaman
bu-tarz-benim-final

Bu Tarz Benim Final Günü Ne Zaman

Show TV ekranlarının sevilerek izlenen yarışma programlarından biri olan Bu Tarz Benim, yeni yarışmacıları ve birbirinden farklı kombinler ile juri karşısına çıkıyor. Hafta içi hergün izleyicisi ile buluşan Bu Tarz Benim adlı yarışma programında artık yavaş yavaş finale yaklaşmaya başlandı. Hafta içi juri karşısına çıkan yarışmacılar Cumartesi günü jurilerin verdiği oylara göre eleniyor daha sonra kalan yarışmacılar ile farklı kombinler ve taklitler ile bir hafta geçiriliyor yine aynı şekilde cumartesi günü 3 yarışmacı eleniyor. 100 Bin TL büyük ödülün sahibi hangi Şanslı yarışmacı olacak açıkcası bende sizin kadar merak ediyorum. Ne diyelim iyi olan kazansın :)

bu-ta<div class='adsense adsense-leadout' style='float:right;margin:12px'><script async src=
rz-benim-final" width="442" height="221" srcset="/wp-content/uploads/2014/11/bu-tarz-benim-final.jpg 442w, /wp-content/uploads/2014/11/bu-tarz-benim-final-300x150.jpg 300w" sizes="(max-width: 442px) 100vw, 442px" />

İşte Bu Tarz Benim Yarışması Büyük Final Gecesi Hakkında Merak Edilenler

Bu Tarz Benim Final Gecesi Ne Zaman? 
– Bu Tarz Benim Yarışması Finali 13 Aralık 2014 Cumartesi Günü
Finale Kaç Yarışmacı Kalacak ve Oylama Kaç Yarışmacı Arasında Olacak
– Büyük final gecesine 4 yarışmacı kalacak ve birinci bu dört kişi arasından seçilecek.
Bu Tarz Benim Final Gecesinde Oylama Nasıl Olacak?
– Bu Tarz Benimin büyük final gecesinde oylama hem jüri üyeleri tarafından hemde izleyiciler tarafından yapılacak. Yani final gecesinde %50 halk oylaması olacaktır.
Bu Tarz Benim Yarışmasının Büyük Ödülü Ne Olacak?
– Bu Tarz Benim yarışmasında oylama sonucu birinci seçilen yarışmacı hem yarışmanın en tarz giyinen ismi olacak hemde 100 Bin TL ödül alacaktır.

Bu habere de bakabilirisiniz

eğlendirme-dairesi

Eğlendirme Dairesi Oyuncuları

Televizyon ekranlarında yayın hayatına devam eden Güldür Güldür, isim değişikliği yapılarak Eğlendirme Dairesi olarak yayın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir