Blondie İstanbul Yolunda

0
18
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Blondie istanbula geliyor

Rock’n Roll müziğinde adını güzelliğiyle duyuran Debbie Harry ve ilk olarak Türkiye’ye gelecekler. Konserlerini Black Box’da vermeleri planlanan grup İstanbul halkı için unutulmaz dakikalar yaşatacak gibi görünüyor.

İstanbul’un gözde müzik mekanlarından olan Black Box, sezonu bu grupla açarak hızlı ve güçlü bir başlangıç yapmayı amaçlıyor. Blondie grubu Punk Rock ve New Wave tarzlarının öncülüğünde bir müzik anlayışına sahip, mekan akustiğinin verdiği artılar sayesinde unutulmaz bir konser havası yaşatacak grup için biletler hazırlanmaya başlandı bile.

Blondie grubunun unutulmaz parçalarından olan One Way or Another, Atomic, Heart of Glass, Call Me gibi yıldız parçaların yanı sıra birçok şarkıyı da seslendirecek.

Blondie’nin unutulmayacak konserinden bilet almak isteyenlerin 4 Temmuzdan itibaren biletlerini almaları gerekir, kısa sürede tükenmesi beklenen biletler için acele etmenizi öneririz.

Blondie’nin 40 yıllık müzik geçmişi ile tecrübe, bilgi ve kalitenin karışımı olarak bir müzik anlayışı sunması beklenen grup, dünya genelinde birçok mekanda bu beklentiyi karşılar nitelikte konserlere imza atmıştı. Debbie Harry’nin yanı sıra gitarist olarak Chris Stein gibi ünlü birini bünyesinde barındıran grup ayrıca batarist Clem Burke ile grubunu güçlendiriyor. Ayrıca gruba yeni kan arayışı içinde olan grup bunu kısa bir zaman önce Leigh Foxx’u bünyesine alarak sağladı. Tommy Kessler, Matt Katz Bohen de gruptaki yerlerini muhafaza ederek enerjinin üst seviyelere çıkmasını sağlayacaklar.

H&M giyim firmasının reklam filmlerinde rol alan Miranda Kerr’in bulunduğu bir reklamda Blondie’nin Heart of Glass isimli şarkısına yer verilmişti.

Miranda Kerr H&M Reklamı izle Heart Of Glass Şarkısını Dinle

CEVAP VER