Küçük Ağa dizisinde rol alan iki usta oyuncu geçtiğimiz aylarda evlenmiş ve büyük bir hızla gündeme oturmuştu. Evlilik haberinden sonra ise birçok magazin sitesinde görüldüğü gibi ikili arasında kavgaların yaşandığı, sorunların olduğu gibi haberler de yapılmış ve medyaya yansıtılmıştı. Bugünlerde ise bu tür açıklamaların en ufak zerresi bile çift üzerinde bulunmuyor ve çift yapmış oldukları tatilde büyük mutluluk içerisindeler. Bu mutluluk paylaşımlarını ise ünlü çift sosyal medya hesaplarından paylaştı ve sevenlerini de oldukça mutlu etti.

Tatil yeri olarak Datça bölgesini seçen mutlu çift burada oldukça büyük keyifler içerisinde olduğunu gerek açıklamalar gerekse yapmış oldukları çekimler ile belirttiler. Çekmiş oldukları fotoğraflara baktığımızda ise ünlü çiftin adeta aşklarını tazelediklerini ve sorunsuzca evliliklerine devam ettirdiklerini görebilmekteyiz.

Birlikte çıkmış oldukları tatilden renkli ve birçok kaliteli fotoğrafı sosyal medya adreslerinden paylaşan çift mutluluklarını belgelemiş ve kanıtlamış da oldu. Ünlü çiftin beraber aynı projede yer almayacak olmalarına karşın olarak da Süreç Film’in yapımcılığını üstlenmiş olduğu dizide de Birce Akalay başrol oyuncusu olarak görev yapacak. Diğer yandan dizi Hamdi Alkan ve Gani Müjdeyi de bir araya getiren diğer etkenlerden birisi. Dizinin adı ise Hayatta Kal olarak belirlendi ve duyuruldu. Dizi Gani Müjde tarafından kaleme alınıyor ve Hamdi Alkan tarafından yönetiliyor.

Çiftin Göndermiş olduğu fotoğrafları merak edenler için paylaşmak gerekirse de;

CEVAP VER