Bir Telefonda 2 WhatsApp Hesabı Nasıl Kullanılır?

0
107
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

?

 

Mobil cihazların gelişmesi farklı uygulamalarında gelişmesine katkı sağlamıştır. Eskiden sms yoluyla kullanılan haberleşme yerini artık yepyeni bir mesajlaşma uygulamasına bırakmıştır. Bu uygulamanın adı elbette WhatsApp. Küçük büyük her akıllı telefon kullanıcısının telefonunda indirilen bir uygulama olan WhatsApp yerini uzun süre koruyacağa benziyor. Mesajlaşmanın yanı sıra fotoğraf ve video paylaşımınında olması uygulamayı oldukça etkili kılıyor. Bunların yanı sıra bu mesajlaşma uygulaması sayesinde aynı anda pek çok kişiyle grup kurarak konuşabilme imkanı da vardır. Uygulama internet üzerinden mobil veri ya da wifi aracılığıyla kullanılmaktadır.

 

Son dönemlerde sosyal medya ağlarının artmasıyla internet kullanımı da oldukça yaygınlaşmıştır. Pek çok mesajlaşma uygulaması arasından insanların en sık kullandığı uygulama WhatsAptır. Fakat WhatsAp kullanımı da elbette bazı kişilerin sorun yaşamasına neden olmaktadır. Bazı kişiler iki hat kullanımından dolayı bu sorunu yaşamaktadır. İki hat kullanan bir kullanıcı tek bir Whatsapp kullanacağını düşünmektedir. Oysa uygulaması kullanılması mümkündür. Peki bir telefonla hesabı nasıl kullanılır?

 

             Çift sim kart kullanıcıları 2 WhatsApp kullanmak ister elbette. Fakat için  farklı şartları vardır. Öncelikle Root ayarlı bir telefona sahip olmanız gerekir. Neden mi ? Çünkü kullanabilmeniz için “SwitchMe” adlı uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Eğer telefonunuzda bahsettiğimiz Root içeriği yok ise bu uygulamayı indirmeniz mümkün değildir.

CEVAP VER