Beyaz Pantolon ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

0
268
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Beyaz Pantolon ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

                Beyaz pantolonlar insanlarca oldukça çekici ve şık karşılanmaktadır. Ama herkesçe giyilebilen bir pantolon değildir. Hem kiloyu göstermesi hem de az da olsa içinizi belli etmesi açısından bazen tercih edilememektedir. Aslında giyildiğinde her türlü bluzla uyum sağlayabilen çok şık kıyafetlerdir. Aynı zamanda takıya da açıktır. Çanta ve ayakkabı kombinini bile tişörte uygun yapmanız gerekeceğinden iyi bir parçadır. Doğru kullanıldığında küçük sorunlarda ortadan kalkacak ve neredeyse diğer bütün pantolonlarınızın yerine göz koyacaktır.

images

Beyaz Pantolonda Dikkat Edilecekler

  • Kilolu bayanlar beyaz pantolon seçiminden her zaman kaçmaktadır. Bunu aşmak için kullandığınız beyaz pantolonun üzerine kalçalarınızı kapatacak bir hırka ya da bluz giymeniz yeterlidir. Bu sayede basen fazlalıklarınız çok fazla göze batmayacaktır.
  • Beyaz pantolon kullanırken iç çamaşırınızı da beyaz seçmeniz oldukça önemlidir. İçinizi gösterme ihtimaline karşı dışarıdan belli olmaması için yine beyaz çamaşırlar uygun olacaktır.
  • Özel günlerinizde iseniz beyaz pantolon seçme işini ertelemeniz daha iyi olabilir.
  • Beyaz pantolon giydiğinizde oturup kalktığınız yerlere dikkat etmeniz temizlik açısından iyi olabilir.
  • Beyaz pantolonun üzerine beyaz dışında bütün renkleri seçmekte özgürsünüz ama beyaz renkli üst giymemeniz tavsiye edilir. Çünkü tamamen beyaz giyildiğinde olduğunuzdan kat kat fazla kilolu görünmeniz kaçınılmaz olacaktır.
  • Aynı şekilde ayakkabınızda da beyazdan kaçmanız daha hoş bir görüntü yaratabilmektedir.

CEVAP VER