Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Kadir Doğulu Kimdir?

 

Kadir Doğulu 19 Nisan 1982 yılında Mersin’de doğmuştur. Kendisiyle beraber toplamda 5 kardeştirler. Kadir Doğulu ilk ve ortaokul yıllarını çalışarak ve zor bir yaşam sürerek geçirmiştir. 2000 yılına kadar Mersin’de yaşamını sürdürdü ve bu süreçte kafe ve barlarda çalıştı. 2000 yılında abisinin isteği doğrultusunda İstanbul’a abisinin yanına gitti. Önce Beyoğlu’nda ardından da Refika’da çalışmaya başladı. Daha sonraları Cafe City ve Buz gibi önemli mekânlarda garsonluk yaptı. Daha sonraları ünlü bir kafede sabah kahvaltılarını hazırladı ve ekmekleri pişirdi. Kadir Doğulu ardından abisinin yardımı ile Hande Yener ile tanıştı. Kısa süre içerisinde arkadaşlıkları aşka dönüştü ve Kadir Doğulu ile Hande Yener aşk yaşamaya başladı. Sonraları Hande Yener menajerlik işlerini Kadir Doğulu’ya devretti ve Kadir Doğulu için şöhret kapılarının açılmasına vesile oldu.

Kadir Doğulu Kimdir?

Kadir Doğulu dizi oyunculuğuna 2010 yılında Star TV’de yayınlanmaya başlayan Küçük Sırlar adlı dizide başladı. Daha sonraları Neslihan Ata gül ile başrollerini paylaştığı Fatih Harbiye adlı dizide oynadı. Bu dizide Neslihan Ata gül ile rol gereği aşk yaşarken rol bir anda gerçeğe dönüştü ve Kadir Doğulu-Neslihan Ata gül çifti aşk yaşamaya başladı.

 

Kadir Doğulu 2014 yılı şubat ayında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve jürilerini Ziynet Salı, Emre Aydın, Armağan Çağlayan ve Ömer Karaca’nın yaptığı “Star Işığı X Factor” adlı ses yarışmasının sunuculuğunu yapmaya başladı. Ardından 2015 yılında Star TV’de yayınlanan “Ve Kazanan” adlı yarışmanın sunuculuğunu yaptı. Kadir Doğulu 2016 yılının ortalarında Fatih Harbiye setinde aşk yaşamaya başladığı Neslihan Ata gül ile dünya evine girmiştir. Son olarak 2016 yılında yayına girecek olan Beyaz Geceler adlı dizide rol alacak olan ünlü oyuncu ekranlarımızın sevilen yüzü olmaya uzun süre devam edecektir.

Kadir Doğulu Ve Beyaz Show 

CEVAP VER