Bana Sevmeyi Anlat dizisi ne zaman başlayacak?

0
33
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ ve Dolunay Soysert gibi isimlerin başrolde olduğu Bana Sevmeyi Anlat Dizisi 26 Ağustos Cuma günü Fox TV ekranlarında yayınlanacak ve izleyicileri ile buluşacak.

Dizinin hikayesi ise bebeği ile Almanya’da zorlu bir mücadele vermekte olan Leyla (Seda Bakan), en yakınları tarafından ihanete uğruyor ve Alper (Kadir Doğulu) ile yaşamını birleştiriyor. Her ikisinin de yaşamında bir dönüm noktası olan bu birleşim Mustafa Üstündağ ile birlikte sürükleyici hikayesini de devam ettiriyor.

Dizinin yönetmenliğini ise Mesude Eraslan yapıyor, dizinin senaryosunu Deniz Akçay üstlenmiştir. Dizi oldukça büyük bir kadroya sahip olmasının yanı sıra dizideki diğer isimlerin birkaçını sayacak olduğumuzda karşımıza Kadir Çermik, Aslı Orcan, Bahadır Vatanoğlu, Emir Çubukçu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper Özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner ve Lavinya Ünlüer gibi isimler çıkmaktadır.

Bu isimler arasında uzun süredir dizi sektöründe bulunan isimlerin olmasına karşın olarak bazı isimler ise izleyici tarafından pek tanınmayan isimler arasında bulunuyor. Bu nedenle diziyi başladığı andan itibaren kaçırmamalı ve çalışmalarınızı bu yönde idame ettirmelisiniz.

Ay yapımın imzasını taşıyan dizi belirttiğimiz gibi 26 Ağustos Cuma günü Fox TV’de yer alacak.

CEVAP VER