Bana Artık Hicran De Hicran Kimdir ?

0
100
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Diziler ve Dizilerin başrolleri ve oyuncuları hakkında bilgileri bu kategoride sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Kanal D ekranlarının yeni sezona hazırlanan tüm hızıyla çekimleri devam eden Bana Artık Hicran De adlı dizinin oyuncu kadrosu belli oldu. Dizinin başrollerinde genç fakat oldukça başarılı oyuncu; Aslı Enver, bir kaç yıl önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Kavak Yelleri dizisinin fenomen isimlerinden biri haline gelmişti. Yüklü bir hayran kitlesi oluşturan Aslı Evren uzun süredir dizi ve filmde rol almamıştı şimdi ise yep yeni bir dizide yine başrol olarak karşımıza çıkıyor.

asli-evren

Aslı Evren,10 1984 tarihinde Londra‘da Ailenin ikinci çocuğu olarak hayata gözlerini açmıştır. Toplamda 3 kardeş olan Evren’in bir abisi ve bir kardeşi vardır. 1996 Yıllarında ilkokulunu Londra‘da okuyan Aslı Evren daha sonra ailesinin İstanbula taşınma kararının almasının ardından hayatına burada devam etmiştir.Daha sonra Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Haliç Üniversitesi‘nin Tiyatro Bölümünden mezun olan güzel oyuncu, TRT’de yayınlanan bir sit-com’da iki dakikalık bir rol almış ardından Ayna adlı kısa filmde oynamıştır.

Oyuncuları: Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Şebnem Hassanisoughi, Nadir Sarıbacak, Tamer Levent, Nur Sürer ve Zeyno Eracar

CEVAP VER