Aşk Laftan Anlamaz İpek-Merve Çağıran Kimdir?

0
317
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Aşk Laftan Anlamaz adlı dizinin karakterlerinin tanıtımlarını yapıyoruz. Bu makalemizde Aşk Laftan Anlamaz’ın İpek’ini, Merve Çağıran’ı sizlere tanıtmaya çalışacağız.

 

 Merve Çağıran güzelliği ile öne çıkan ünlülerin başında gelmektedir. 1992 doğumlu olan ve henüz 24 yaşında olan güzel oyuncu Balıkesir’de doğmuştur. Balıkesir’de doğmuş olmasına rağmen genel anlamda çocukluğu İzmir’de geçmiştir. Tiyatroyu çok sevmesi ile bilinen Merve Çağıran tiyatro ilgisinden dolayı birçok kez okuldan kaçmak zorunda olduğunu ve kaçtığını itiraf etmiştir. Oyunculuğu çok fazla seven güzel oyuncu kendisine oyunculuk konusunda ailesinin vermiş olduğu büyük desteği her röportajında ifade etmiştir.

 

     Güzel oyuncu 2011 yılında İstanbul’a gelen güzel oyuncu burada oyunculuk eğitimi almak istemiştir. Bu bağlamda “Akademi 35 Buçuk Sanat Merkezi”nde eğitim almış ve eğitimini de başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Kendi açıklamalarından anlaşıldığı üzere hobileri arasında müzik dinlemek ve televizyon dizisi seyretmek olduğunu söylemiştir. Güzel oyuncu sanat dünyasında örnek aldığı isimler arasında Ayşegül Günay, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zerrin Tekindor gibi isimler bulunduğunu söylemiştir. İşini çok sevdiğini ve çok fazla mutlu olduğunu belirterek uzun süre boyunca oyunculuk yapacağını belirtmiştir.

Küçük Gelin dizisine sonradan katılmış ve Havin karakterini canlandırmıştır. Diziye sonradan girmesine rağmen çok sevilen karakterler arasında yer almıştır. Şimdilerde ise Show TV’de yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz adlı dizide İpek adlı karakteri canlandırmaktadır. Dizide rol arkadaşı olan ve Hayal karakterini canlandıran Hande Erçel’in ev arkadaşı rolünde bulunmaktadır.

Merve Çağıran Pazar Süprizi Röpörtajı

CEVAP VER