Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Murat Kimdir ? Burak Deniz Kimdir?

0
204
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Murat Kimdir ? ?

 

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin karakterlerini yapmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere Aşk Laftan Anlamaz dizisinin Murat’ını , Burak Deniz’i tanıtmaya çalışacağız. Burak Deniz kimdir? gelin bakalım.

 

    Burak Deniz, 1989 yılının ekim ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamış ardından üniversite eğitimini de İstanbul’da almıştır. Aktif yaşamını halen İstanbul’da sürdüren yakışıklı oyuncu dizi ve oyunculuk konusunda farklı projelerde yer almış ve almaya da devam etmektedir. İlk olarak 2011 yılında Kolej Günlüğü adlı dizide Onur karakterini canlandırarak oyunculuk hayatına atılmıştır. Daha sonra 2012 yılında Nurgül Yeşilçay , Şahin Irmak , Nur Sürer gibi isimlerle “Sultan” adlı dizide oynamış ve Tarık karakterini canlandırmıştır. 2013-2014 yılları arasında başrollerini Gürkan Uygun, Yağmur Tanrısevin gibi isimlerin oluşturduğu “Kaçak” adlı dizide Burak Topçuoğlu karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya ile birlikte Medcezir dizisinde Aras karakterini canlandırmış son olarak da Star TV ekranlarında yayınlanan ve oyuncu kadrosu Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz gibi ünlü isimlerden oluşan Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi de rol almıştır.

2016 yılının haziran ayında Show TV ekranlarında yayına giren Aşk Laftan Anlamaz adlı dizide Murat karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu bu dizide ünlü bir şirketin yöneticisi olarak rol almaktadır.

Burak Deniz Kimdir ? 

CEVAP VER