Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Hayal-Hande Erçel Kimdir ?

0
114
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Hande Erçel Kimdir ?

 

Bu makalemizde Aşk Laftan Anlamaz adlı dizinin karakterlerinin tanıtımını yapmaya devam ediyoruz. Aşk Laftan Anlamaz adlı dizide başrol oyuncusu olan ve Hayal karakterini canlandıran Hande Erçel’in hayatı aşağıdaki yazımızda sizlerle.

 

 Hande Erçel 1993 yılında Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Bandırma’da tamamlamış olan güzel oyuncu henüz 19 yaşında iken 2012 yılında Azerbaycan’da katılmış olduğu bir güzellik yarışmasında 2.olmuştur. Bu bağlamda güzelliğinin ne kadar etkili olduğunu vurgulamış olalım. Aynı yıl yapılan Miss Civilization Of Turkey adlı güzellik yarışmasında Türkiye 1.olmuştur. Gece hayatını ve medyaya gözükmeyi pek sevmeyen Erçel 1.75 boyunda ve 50 kilogram civarındadır. Daha önceleri TRT ekranlarında yayınlanan Hayat Ağacı adlı dizide rol almış sonraları ise Çılgın Dershane serisinde oyunculuk yapmıştır. Son olarak da Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşin Kızları adlı dizide Selin Yılmaz karakterini canlandırmıştır.

 

 2016 yılının haziran ayında Show TV ekranlarında yayına başlayan Aşk Laftan Anlamaz adlı dizide başrol olan ve Hayal karakterini canlandıran Erçel bu dizide Giresun’da doğan ve İstanbul’da arkadaşlarıyla yaşayan bir kızı canlandırır. Dizide özel bir şirkete ait bir müsteşarın kızı yerine yönetici asistanlığı görevine girmiştir.

 

 Hande Erçel , 2016 yılında 23.İTÜ Emös Başarı Ödülleri kapsamında En İyi Kadın Dizi Oyuncu ödülü ve 7. KTÜ Medya Ödülleri kapsamında En İyi Çıkış Yapan Kadın Dizi Oyuncu ödüllerini kazanmıştır.

Aşk Laftan Anlamaz Tanıtım

CEVAP VER