Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

0
36
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Aşık olmak dünyadaki en güzel duygulardan bir tanesidir. Böylesi güzel bir duyguyu yaşamak için kimi zaman yanlış tercihlerle kimi zamanda iletişim sorunu yüzünden hayal kırıklıklarına uğranmakta ve büyük yıkımlar yaşanmaktadır. Kendinizi birine bağlamadan önce duygularınızdan ve karşı tarafın size olan duygularında samimi olduğuna emin olun. Birine karşı içinizde bir kıpırtı hissettiniz ve bu mı diye sorduğunuz zaman her şeyin belli olacağı bir dönüm noktası olabilir bu yüzden dikkatli davranmalısınız.

Aşık Olduğunuzu Gösteren Belirtiler Nelerdir?

  • Aşık olmanın en büyük belirtilerin bir tanesi yemek yeme konusunda yeme bozukluklarının yaşanmasıdır. Aşık olduğunuz zaman yemek yemeyi dahi unutabilirsiniz.
  • Gereksiz bir zaman da ve gereksiz bir yerde kendinizi gülümseyerek bulduğunuz zaman dikkatli olun. Çünkü bu aşık olduğunuz anlamına gelmektedir.
  • Eğer aşık olduğunuzdan emin olmadığınız ama şüphelendiğiniz kişinin konuşurken yüzüne ve gözlerinin içine bakamıyorsanız bu da sizin aşık olduğunuzu göstermektedir. Herhangi biriyle konuşurken böylesi bir sorun yaşanmamaktadır. Ancak özel duygular beslediğiniz birine karşı böyle bir durumda olabilirsiniz.
  • Aşık olmak insanın ruh sağlığını tamamen değiştirmektedir. Hayatınıza giren yeni insan ve yeni duygular ile birlikte tazelenir ve enerjiniz yükselir. Kendinizde garip bir enerji patlaması hissediyorsanız büyük ihtimalle aşık olmuşsunuz demektir.
  • İçinizde her zaman için bir hareketlilik var ise bu da sizin aşık olduğunuz göstermektedir.
  • Sizin bile anlam veremediğiniz kıskançlıklar kendini göstermeye başladıysa büyük ihtimalle çoktan aşık oldunuz hatta sahiplenme duyguları bile içinizde yer etmiş demektir.
  • Konsantre olmanız gereken bir işiniz var ise ve bu işi bir türlü halledemiyorsanız, dikkat dağınıklığı ve dalgın dalgın bakışlarınız var ise çok büyük ihtimalle aşıksınız demektir.

 

CEVAP VER