Arka sokaklar ne zaman başlayacak 2016

0
76
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

10 Sezondur Kanal D Ekranlarında devam eden ve ülkemizde birçok kişinin keyifle izlediği polisiye dizi olan Arka Sokaklar geçtiğimiz sezon oldukça üzücü bir son ile sezonu kapattı. Bu sezon kapanışı ardından filmin biteceğini düşünenler oldu ancak film bu sezonda olduğu gibi devam edecek ve çalışmalar hız kesmeden ilerleyecek. Dizinin baş rolü Zafer Ergin ise dizideki kariyerine devam edip etmeyeceği hakkında birkaç tüyo verse de henüz hiç kimse dizideki yeni ekibin ve eski oyunculardan kimlerin kalacağı hakkında bir yorum yapamıyor. Yorumların olmaması da dizi hakkında birçok gizemi getirebilse de aslında dizide birçok oyuncu olduğu gibi devam edecek. Ancak dizi başladığında eski sezonla yeni sezonu nasıl bağdaştırırlar, bu konu hakkında bir fikrimiz bulunmuyor.

Arka Sokaklar dizisi yayına girdiği ilk günden beri bu kadar büyük izleyici kitlesi olmasının sebepleri arasında senaryo olarak yaşanmış olayların olması, yaşanmış olayların daha dramatik olarak oynanması gibi sebepler yatabiliyor. Dizi ayrıca halkımızı da bir takım konularda aydınlatarak sosyal çalışmaları da bünyesinde barındırmaktan çekinmiyor.

 

Dizide günümüze kadar yüzlerce oyuncu görev alırken, aynı zamanda tecrübeli birçok tiyatro oyuncusu da diziye katkıda bulunmuştur. Dizide toplu oyuncu çekimlerinden, polis çekimlerine kadar büyük bütçeler harcanmış olsa da birçok kişi ile yapılan çalışmalar meyvesini yıllarca sürdürmüş ve sürdürmeye de devam etmiştir.

Arka Sokaklar dizisinin ne zaman başlayacağı hakkında tam bir bilgi bulunmuyorken; tarafımıza gelecek olan her türlü bilgide bu sayfayı güncelleyerek size en taze bilgileri sunacağız.

 

CEVAP VER