Arda Turan’ın Aziz Yıldırım’la Görüşmesi Tabi Acun’da Var

0
136
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

BrP8o0aIcAAiol2

Atletico Madrid’in yıldızı koyu bir Galatasaraylı olarak Galatasaray tarihinde büyük yer edinmişti. Galatasaray taraftarı aşırı sevgisine sahip olan yukarıdaki resimden sonra bir çok Galatasaraylı taraftarın aşırı tepkisini çekti. Fotoğrafta Acun ile birlikte ile aynı karede bulunan hayranları bu görüşmeyi kınadı.

Galatasaray Taraftarlarını Çıldırtan Aziz Yıldırım Arda turan Buluşması

Bodrum’da tatilini yapan Arda Turan, Aziz Yıldırımla görüşmesi Galatasaray camiasında büyük yankı buldu. Daha önceden Emre Belezoğlu’da Galatasaray taraftarı için aşırı sevgi içerisindeyken Fenerbahçe’ye transferiyle büyük yankı bulmuştu. Galatasaray taraftarının hala öfkesinde olan Emre Belezoğlu’nun yaşadıklarını Arda Turan’da yaşayacak mı ?

Sosyal paylaşım sitelerine damgasını vuran bu Arda Turan, Acun ve Aziz Yıldırım’ın bulunduğu fotoğraf, Galatasaray ve Arda Turan fanlarını çıldırttı.

Söylentilere göre Arda Turan’ın Fenerbahçe için anlaşma yapabileceğinin kanıtları ortaya çıkıyor. Atletico Madrid’de futbol hayatını devam ettiren eski Galatasaraylı futbolcu Arda Turan’ı Fenerbahçeye transfer edebilecek tek kişinin olduğu idda ediliyor.

İşte Galatasaraylı Taraftarların Fotoğraf Hakkındaki Bazı Tweetleri

BrP8o0aIcAAiol2

arda turan aziz yildirim gorusmesi ile ilgili tweetler

CEVAP VER