Android 4.5 G Ayarı Nasıl Yapılır

0
14
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

4.5 G Ayarı Nasıl  Yapılır

 

 Ülkemizde son zamanlarda en çok konuşulan şeylerin başında 4.5 G gelmektedir. Televizyonda, dışarıda ve daha birçok yerde karşımıza 4.5 G reklamları çıkmaktadır. İnsanların birbiriyle konuşmalarında dahi 4.5 G’yi duyabilmemiz mümkün. 4.5 G hızından faydalanabilmeniz için ilk olarak SIM kartın ve akıllı telefonunuzun 4.5 G uyumlu olmasına dikkat ediniz. Bunlardan bir tanesi olmazsa 4.5 G hızından faydalanmanız mümkün değildir. 4.5 G bu kadar gündem oluşturmuşken

Android telefonlarda bu ayar nasıl yapılır ona bakmakta fayda var.

İlk olarak telefonunuzun‘ayarlar’kısmına giriş yapınız. Ayarlar kısmına giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmında bulunan ‘Mobil Veri’ yazısına tıklayınız. Mobil veri yazısını tıkladıktan sonra karşınıza açılacak olan sayfada bulunan ‘Şebeke Modu’ yazısına tıklayınız.

Şebeke Moduna tıkladığınızda ‘Yalnızca 3G’, ‘Yalnızca 2G’, ‘2G/3G Otomatik’, ‘2G/ 3G/ 4G Otomatik’ yazan liste karşımıza çıkacaktır. 4.5 G, 4G’nin içinde bulunan bir durum olduğu için sizin ‘2G/ 3G/ 4G Otomatik’ yazan yeri tıklamanız gerekmektedir. Burayı tıkladığınız zaman telefonunuzu 4.5 G’ye açmış oluyorsunuz. Bu anlatılanlar sadece Android telefonlar için 4.5 G ayarının açılması içindir. Başka telefon kullanıyorsanız bu anlatılanları yapmanız size fayda sağlamayacaktır. Android telefonu olanları için telefonunu 4.5 G’ye açmak işte bu kadar basit. Anlatılanları sırasıyla yaptığınız takdirde siz de Android telefonunuzu 4.5 G’ye açabilir, 4.5 G hızından kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER